KASTAMONİ’NİN SÖZCÜSÜ, EMINEM ŞARKIYLA: BİRLİKTE DUET YAPMAK İSTİYORUM


Amerikalı rap şarkıcısı Eminem’in şarkısını kişisel müzik listesinden paylaşan Kastamonu şarkıcısı Emine Şahin, “Eminem tarafındaki hayranlar birlikte düet yapmamızı istiyor.

Amerikalı rap şarkıcısı Eminem, kişisel müzik listesinden şarkısını paylaştı ve Kastamonu şarkıcısı Emine Şahin, “Eminem’in fanları birlikte düet yapmamızı istiyor. Türkiye’de bir konser verip düet yapmasını çok isterim.”

Türk şarkıcı Emine Şahin’in “Kıvır Bosveriver” şarkısı Amerikalı şarkıcı Eminem’in dijital müzik platformu Spotify hesabında yayınlandı. Şahin’in şarkısı Eminem’in listesine giren ilk Türkçe şarkı oldu. Müzikseverlerin dikkatini çeken şarkıcının İstanbul’da yaşayan Kastamonu Cideli’den Emine Şahin olduğu ortaya çıktı. Şahin, durumu DHA’ya anlattı. Şahin, hayranı olduğu şarkıcının listesinde yer almasına şaşırdığını söyledi.

‘ÇOK MUTLUYUM’

Şahin, ‘Kıvır Bosveriver’in ilk eseri olduğunu açıklayarak, ‘Sevgiyle takip ettiğim ve yıllardır büyük bir hayranı olduğum Amerikalı sanatçı Eminem’in Spotify sayfasına göz atarken, kendi çalışmamı paylaşmış olduğunu gördüm. alan. Şaşırdım, neredeyse aptalca. Bence bu bir tesadüftü. Listeye giren ilk Türk sanatçı. “Bu listede bir sanatçı olarak yer almaktan gurur duyuyorum. Eminem’in hayranları onun yanında birlikte düet söylememizi istiyor. Türkiye’de bir konser ve birlikte düet yapsa çok sevinirim. Çok mutluyum Eminem. beni paylaştı. teşekkür ederim.” (DHA)