Bursa Gündem Haber: Nilüfer Müzik Festivali’nin ikinci gününde sürpriz


Dergi Haberleri

Nilüfer Müzik Festivali’nin ikinci gününde sürpriz

BURSA – Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen Nilüfer Müzik Festivali’nin ikinci gününde İngiliz alternatif rock grubunun yayıncıları ile Cem Adrian, Sena Şener ve Lola Marsh gibi özel isimlerin de aralarında bulunduğu 12 sanatçı ve grup, müzikseverlere eşsiz bir festival deneyimi yaşattı.

Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği Nilüfer Müzik Festivali, Balat Atatürk Ormanı’nda binlerce kişiyi müzikle doldurdu. Nilüfer Belediyesi tarafından “Dünyayı sev, geyiği öp, festivale gel” sloganıyla bu yıl 6. kez düzenlenen Nilüfer Müzik,

Festivalin ikinci gününde Türkiye’den ve dünyadan ünlü sanatçılar sahne aldı. İngiliz alternatif rock grubu Editörler ikinci gün en sevilen konserlerinden birini gerçekleştirdi. İlk etapta seyirciyle buluşan post-punk diriliş akımının önde gelen topluluklarından editörler, festival katılımcılarına muhteşem bir deneyim yaşattı. Tel Aviv merkezli indie-pop ikilisi Lola Marsh, genç yetenek Sena Şener ve farklı tarzıyla gönülleri fetheden Cem Adrian gibi büyük isimler, verdikleri konserlerle gönülleri fethetti.

Konseri büyük ilgi gören Cem Adrian, salonu dolduran binlerce kişiyi şaşırttı ve Melis Danişmend’i sahnesine davet etti. Melis Danişmend ve Cem Adrian birlikte “Yıldızların Altında” şarkısını söylerken, seyirciler de eşlik etti.

Nilüfer Müzik Festivali’nin ikinci gününde Hedonutopia, No Land, Güneş, Yüksek Sadakat, In Hoodies, Sedef Sebütekin, Home Clock, Mode XL festivalin nabzını hızlandırdı. Nilüfer Müzik Festivali katılımcıları gün boyu düzenlenen etkinliklerde farklı deneyimler yaşıyor. Festival alanında yoga, zumba, dans ve ritim atölyeleri gibi etkinliklerin yanı sıra çeşitli oyunlar ve ileri dönüşüm atölyeleri, derinliklerimizde kalıp ve önyargı atölyesi ve geniş katılımlı “Ah bu iklim” atölyesi de yer alacak. .gün yerine.