Zeynep Bastik’ten nefes kesen konser


Zeynep Bastik bu yaz İstanbul’daki ilk konserini The Bank Hotel İstanbul sponsorluğunda Kemerburgaz’daki YBY New Life Event Space’de gerçekleştirdi. Uzun bir aradan sonra ilk kez İstanbul’da dinleyicisiyle buluşan Zeynep Bastik, sahne performansı, gösterileri, özel repertuarı ve orkestrasıyla yine nefes kesici bir konser verdi.

İstanbulZeynep Bastik’in konseri, The Bank Hotel İstanbul himayesinde, Türkiye’nin ilk ve en büyük açık hava, kültür, sanat ve etkinlik alanı olan YBY – Yeni Bir Yaşam Event Space’de gerçekleşti. Sevilen şarkılarını seslendiren Bastik, konser boyunca enerjisiyle dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Kemerburgaz Kent Ormanı’nda New Life Event Area’nın özel alanında gerçekleşen konserde Türk pop müziğinin efsane şarkılarını yeniden yorumlayan Zeynep Bastik, birbirinden güzel parçaları da seslendirdi.

Uzun bir aradan sonra ilk kez İstanbul’da izleyicisiyle buluşan sanatçı; “Uzun zamandır İstanbul’da konser vermiyoruz. Bu gece özellikle heyecanlıydım. Dinleyicilerimle birlikte enerjik ve eğlenceli bir konser geçirdik. çok mutluyum” dedi.