Yıllardır gözden ırak yaşayan Reha Muhtar’dan görenleri kızdıran paylaşım


Dergi Haberleri

Türkiye’nin 1990’lı yıllarına yön veren en önemli isimlerden biri şüphesiz Reha Muhtar’dı. Show Main News’teki eşsiz sunumuyla kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Muhtar, 7 yıl boyunca reytinglerin zirvesinde kaldı. Ancak Muhtar’ın Atina muhabirliğinden sunuculuğa hızlı yükselişi de çok hızlı bir düşüş oldu.

Haberler.com’un Barış Yahya Çinçin haberine göre, 30 Haziran 2022’de Show TV’den ayrıldıktan sonra bir süre televizyonda boy gösterdi. Spor Dalları Müfessir olan Muhtar, daha sonra gazetede köşe yazmaya devam etti. Şu sıralar iki çocuğuna bakan ünlü televizyoncu, uzun bir aradan sonra üzücü bir paylaşımla gündeme geldi.

Muhtar, eski eşi Deniz Uğur’un öldürülen kocası İsmail Hakkı Sunat’ın fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Muhtar, Sunat’ı Cemal Can’la karşılaştıran bir gönderiye atıfta bulunarak, “İsmail Hakkı Sunat nasıl öldü? Beni böyle mi öldürmek istiyorlar?” Reha Muhtar’ın bu paylaşımı bize “Tehdit mi?” sorusunu hatırlatıyor. sorular getirdi.

Öte yandan Deniz Uğur, Reha Muhtar’ın kızı Mina’nın bilgisayarı vermek istemediğini ve çocuğun elini ısırdığını iddia ederek mahkemeye dava açtı. Şikayeti inceleyen mahkeme, Muhtar hakkında bir ay uzaklaştırma kararı verdi.

Çanakkale’de çıkan tartışmada kuru silahla yüksek sesle müzik dinleyen komşusunu korkutup öldüren sanatçı, “Geleceğin tiyatro umutlarından biri” olarak resmedildi. Gelibolu’da toprağa verildi. Aynı zamanda ünlü oyuncu Deniz Uğur’un eşidir.

İşte Muhtar’ın yazısı:

Yıllardır gözden ırak yaşayan Reha Muhtar'dan görenleri kızdıran paylaşım