Yılın en komik çiftinden “Korkuyor muyum” düeti


Dergi Haberleri

Dora Ercan ve Ahmet Altınbaşak çiftinin evlilik kurumuna mizahi bir yaklaşımla hazırladığı “Korkuyor muyum?”. Düet dijital platformlarda yayınlandı. Kısa sürede sosyal medyadan etkileşim alan düet için Safiye Soyman Faik Öztürk’ten yeni yorumlar yapıldı.

Evli çift Dora Ercan ve Ahmet Altınbaşak’ın evlilik ve hayat kurumuna mizahi bir yaklaşım sergilemesi için, sözleri Fani Avşin’e, müzikleri ise Ömer Önder Güney’e ait. düet seslendirdi. Altınbaşak’ın düetinin klibi dün dijital platformlarda yayınlandı. Sosyal medyada kısa sürede ilgi gören klip, izleyenlerden tam not aldı. Klibi izleyenler Altınbaşak çiftine “Yeni çift Safiye Soyman, Faik Öztürk” şeklinde yorum yaptı. Oylarında herhangi bir iddiaları olmadığını söyleyen Altınbaşak çifti, eğlenceli bir düet ile evlilik kurumuna mizahi bir yaklaşım sergileyerek farkındalık yaratmak istediklerini söyledi.

“Karılarını döven şiddete başvuran erkeklerden bahsettik”

Ahmet Altınbaşak düeti oluşturma sürecini şöyle anlattı: “Sonuç olarak ‘hayat’ yaygın, gerekirse bir erkek evde çamaşır yıkamalı. Dışarıda aslan, evde kedi ya da tam tersi.” Bunu, ister Aslan gibi, ister evde kedi, ister tam tersi, ya da dışarıda kedi gibi, eve geldiklerinde eşlerine vuran şiddete başvuran erkeklerle ilişkilendiriyoruz”, dedi.

“Biz Sibel Can ve İbrahim Tatlıses değiliz, onlar gibi olmak için 500 fırın ekmek yemeliyiz”

Dora Ercan Altınbaşak ise düeti yorumlayarak, “Ben Sibel Can değilim, eşim İbrahim Tatlıses değil, onun gibi olmak için 500 fırın ekmek yemeliyiz. Safiye Soyman ve Faik Öztürk bizim ikilimiz olurdu.” – İSTANBUL