Yılı Kenan Doğulu ile kutlayın!


Türkiye’nin ilk ve tek kokteyl festivali olan İstanbul Kokteyl Festivali, 20-21 Ağustos tarihleri ​​arasında gastronomi ve sanat tutkunlarını sürprizlerle dolu içeriğiyle KüçükÇiftlik Park’ta ağırlayacak.

İstanbul Kokteyl Festivali organizatörü Wonder Wheel Agency, Türk pop müziğinin en büyük yıldızlarından Kenan Doğulu’nun festival kadrosuna katıldığını ve 21 Ağustos Pazar günü festival sahnesinde sahne alacağını duyurdu.

GASTRONOMİ VE SANAT BİR ARADA

Bu yıl 5. yılını kutlayan İstanbul Kokteyl Festivali, Türkiye’den ve yurtdışından sevilen kokteyl duraklarından en sevilen lezzetlere, ödüllü miksolog ve foodie’lerden eğitici ve eğlenceli atölyelere, yerel ve dünya sahnesinden önemli isimlerin renkli performanslarına, her zevke hitap eden gastronomik mekanlar ve eşsiz lezzetler, butik tasarımıyla festival alanını renklendiriyor.

Kenan Doğulu, KÖFN, Jakuzi, Aybüke Albere, Melis Güven, Mert Demir, Palmiyeler, Selin Geçit, Serel Mahalleli, Güneş ve daha birçok sanatçı İstanbul Kokteyl Festivali, Blok.Mekan, Korto Roof, Moretenders’ Kokteyl Beşiği, Yuka’da sahne alacak. Beach Bar, Wu, Ranchero, Tavern ve Türkiye’nin önde gelen kokteyl barları en lezzetli içeriklerini festival müdavimlerine sunacak.