Yıl: “Kadınlar saç konusunda daha cesur olmalı”


Asuman Krause’den Ceren Cennet’e birçok ünlü ismin saçlarını şekillendiren Kuaför Yakup Yıldır, kadınların saç konusunda daha cesur olması gerektiğini söyledi.

Asuman Krause’den Ceren Cennet’e birçok ünlü ismin saçlarını şekillendiren Kuaför Yakup Yıldır, kadınların saç konusunda daha cesur olması gerektiğini söyledi. Yıldır, “Saç tasarımında kalıpları olan muhafazakar bir milletiz. Amacım bu durumu tersine çevirmek. Kadınlar, işi ustalarına bırakmak şartıyla saç konusunda cesur olmalılar. Değişimden korkmamalısın.”

Sahne ve şov dünyasının birçok ismi geçtiğimiz günlerde saçlarını yaptırmak ve Yakup Yıldır’ı şımartmak için Lüleburgaz’a akın etti. Türkiye’de sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren ve ünlülerin vazgeçilmezi haline gelen Yıldır, saç tasarımının bir sanat olduğunu ve başarının anahtarının değişimden korkmamak ve yeniliğe açık fikirli olmak olduğunu söylüyor. yenilikler.

“Saçlarında kalıplar olan muhafazakar bir milletiz”

Alanında trend belirleyen bir kuaför haline gelen Yakup Yıldır, Türkiye’nin her yerindeki müşterilerine hizmet vermektedir. Kişinin yüz yapısına uygun modellerin tasarlanmasında öne çıkan Yıldır, “Kesim, renk ve tasarımda desenleri olan muhafazakar bir milletiz. Amacım bu durumu tersine çevirmek. Kadınlar, beylere teslim olmak şartıyla saç konusunda cesur olmalıdır. Değişimden korkmamalısınız. Bize güvenen müşterimiz hiç olmadı. Mutsuz değildi” dedi.

“Lüleburgaz adını dünyaya duyuracağım”

Kariyerine 13 yaşında başlayan ve dünyaca ünlü isim Philip Wolff tarafından Amerika’da eğitim gören Yakup Yıldır, aynı zamanda kendisini dünyaya açmak için de çalışıyor. İstanbul’da da kuaförleri bulunan kuaför, bu konuda en büyük destekçilerinin ünlü müşterileri Asuman Krause ve Ceren Cennet olduğunu söylüyor. Yurtdışı şubesinin ilk adımı olarak Dubai’de bir salon açmayı planladığını anlatan Yıldır, “Yurtdışındaki müşterilerimiz ağırlıklı olarak Ortadoğu’dan geliyor. Sosyal medya üzerinden bize ulaşan ve ayrıca Lüleburgaz’a gelen misafirlerimiz de bu konuda bizi cesaretlendirdiler “Çalışmalarımız son aşamaya geldi. Yakında Dubai’de. Orada Türk meslektaşlarımı temsil edeceğim ve Lüleburgaz’ın adını dünyaya duyuracağım. “dedi.- KIRKLARELİ