Yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi


Dergi Haberleri

Ekmek Teknesi, Acı Hayat, Küçük Kadınlar, Adanalı ve Organize İşler: Sazan Sarmalı gibi popüler projelerden tanıdığımız Ekin Türkmen, dergi Emirgan’da dünyaca ünlü Okan Can Yantır ile bir kafede görüntülendi.

“İLİŞKİMİZ BAŞLADI”

Milliyet’ten Mesut Yılmaz haberinden sonra; Birlikte yemek yiyen ikili, çıkışta basının sorularını yanıtladı.

Ünlü oyuncu, muhabir “Şanslı diyelim mi?” Sorulduğunda, “İlişkimiz daha yeni başladı. İyi gidiyor, her şey yolunda. Çok fazla ayrıntı vermek istemiyorum ama gerçekten mutluyum” dedi.

OKAN CAN YANTIR KİMDİR?

Okan Can Yantır, 1980 yılında doğdu. 39 yaşındaki Okan Can Yantır, Galatasaray Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden lisans derecesi ile mezun oldu. Okan Can Yantır ayrıca Fransa Paul Valery Üniversitesi’nde Seçim Stratejileri ve Aday İmajı okudu. Dergi sektörünün en bilinen isimlerinden biri olan Okan Can Yantır, magazin sektöründeki kariyerine ilk adımını Esquire Dergisi ile attı. Birçok kez görev yapan Okan Can Yantır, bir süredir GQ Türkiye dergisinin genel yayın yönetmenliğini yapmaktadır.

Tatlı Küçük Yalancılar, Bodrum Masalı ve Çukur dizileriyle tanınan Dilan Çiçek Deniz ile bir süredir ilişki yaşayan Okan Can Yantır’ın Sıla ile aşk yaşadığı iddia edildi.

EKİN TÜRKMEN KİMDİR?

Aslen Nevşehirli bir ailenin ilk çocuğu olarak 22 Ağustos 1984’te İzmir’de doğdu.

Best Model of Turkey’e katıldıktan sonra Osman Sinav ile tanışarak oyunculuk teklifini kabul ederek ilk kez Ekmek Kayık dizisinde rol almıştır. Haliç Üniversitesi Tiyatro Fakültesi’nden mezun oldu. 2008-2009 yılları arasında Little Women adlı televizyon dizisinde oynadıktan sonra diziden ayrılarak UCLA’ya İngilizce eğitimi almaya gitti.

Ekmek Teknesi, Acı Hayat, Küçük Kadınlar, Adanalı ve Organize İşler: Sazan Sarmalı gibi popüler projelerde yer aldı.