Yasemin Özilhan’dan boşanma iddiasına tepki!Yasemin ÖzilhanSon dönemde eşi İzzet Özilhan ile görüntülenmemesi evliliklerinde kriz olduğu dedikodularını alevlendirdi.

İzzet Özilhan önceki gün Instagram hesabını kapattı.

FOTOĞRAFLAR SİLİNDİ, HESABINIZ KAPATILDI

Bunun hemen ardından Yasemin eşiyle olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından sildi.

Bu olaydan sonra çiftin boşanmak üzere olduğu yüksek sosyete dedikodu listelerinde bir numara oldu.

Kendileriyle ilgili haberlere sessiz kalan ünlü çiftten Yasemin ÖzilhanSon paylaşımıyla iddialara tepki gösterdi.

BOŞANMA İDDİALARINA FOTOĞRAFLI CEVAP

Eski oyuncu, eşinin havuz başında kitap okuduğu anları takipçilerine sundu. Ünlü güzellik bu paylaşımla ayrılık haberini noktaladı.

YAŞEMİN ÖZİLHAN KİMDİR?

Yasemin Özilhan (evlenmeden önceki soyadı: Ergene, 22 Ocak 1985, Hamburg doğumlu), Türk oyuncu ve eski model.

Aşk Oyunu dizisinde Ekin Özgür Teksoy ve Doktorlar dizisinde Ela Altındağ karakteri ile tanınmaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunu olan Ergene, 16 Temmuz 2011 tarihinde İzzet Özilhan ile evlendi. 2012 doğumlu Emine ve 2013 doğumlu Ela adında iki kızı var.

2009 yılından beri oyunculuk yapmayan Özilhan, 2019 yılında Doktor Ela rolüyle Mucize Doktor dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır.

İZZET ÖZİLHAN KİMDİR?

İzzet Özilhan, 27 Ağustos 1981’de doğdu. Anadolu Grubu’nun sahibi Tuncay Özilhan’ın oğlu. İzzet Özilhan, adını dedesinden almıştır. İzzet Özilhan, Türkiye’nin en zengin ailelerinden birinin üyesidir.

İzzet Özilhan ve Yasemin Özilhan 16 Temmuz 2011’de dünyaevine girdi.

Yasemin ve İzzet Özilhan’ın iki kızı dünyaya geldi. İlk kızları Emine 2012 yılında dünyaya geldi. İkinci kızları Ela 2013 yılında dünyaya gelmiştir ve adını Doktorlar dizisindeki Yasemin Ergene’den almaktadır.