Victoria’s Secret modelinden cesur pozlar!


Dünyaca ünlü model Bella Hadid (25), iç çamaşırıyla bir markaya poz verdi. Hadid’in pozları olay oldu. İşte o kareler…

dünyaca ünlü model bella hadidVictoria’s Secret’ın yeni kampanyası için seksi iç çamaşırlarıyla poz verdi.

HAYRANLARDAN TAM NOT ALIN

Muhteşem fiziğini iç çamaşırıyla gözler önüne seren Bella Hadid, hayranlarından bir kez daha tam not aldı.

HASTALIĞINI DUYURDU

Genç model Bella Hadid, son birkaç aydır Lyme hastalığıyla mücadele ettiğini açıkladı.

Hadid, baş ağrısı, beyin sisi, uykusuzluk ve ışığa ve gürültüye karşı hassasiyet gibi karşılaştığı yaklaşık 30 yaygın semptomu olduğunu kaydetti. Yaşadığı diğer semptomlar arasında kaygı, kafa karışıklığı, mide bulantısı, yeme bozuklukları, eklem ağrısı ve kilo alıp verme vardı.

“DAHA FAZLA HİSSETMEYE BAŞLADIM”

“İstisnasız her gün bu semptomlardan 10 tanesini yaşadım. Muhtemelen 14 yaşımdan beri ama 18 yaşıma geldiğimde semptomları daha agresif hissetmeye başladım” dedi. söz konusu.

BELLA HADİD KİMDİR?

Isabella Khair Hadid (9 Ekim 1996) Filistinli-Amerikalı bir modeldir. 2016 yılında Model.com’un Yılın Modeli Ödülleri’nde sektör uzmanları tarafından Yılın Modeli seçildi.

Hadid, 2015’in başlarında Kanadalı şarkıcı The Weeknd ile bir ilişkiye başladı; Çift ilk olarak Nisan ayında Coachella’da görüldü. Hadid, Aralık 2015’te “In the Night”ın müzik videosunda rol aldı. Şubat ayında 2016 Grammy’lerinde çift olarak kırmızı halı görünümlerini yaptılar. Kasım 2016’da, programlarının çok çelişkili olması nedeniyle çiftin ayrıldığı bildirildi. Ancak 2018’de tekrar bir araya geldiler ve 2019’da tekrar ayrıldılar. Çiftin ayrılmasından dokuz ay sonra ilişkilerine devam ettiler.

Hadid, “Müslüman olmaktan gurur duyduğunu” söyledi. 8 Aralık 2017’de Hadid, Trump’ın İsrail’deki ABD büyükelçiliğini Kudüs’e taşıma ve Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma kararına karşı Londra protestolarında kız kardeşi Gigi’ye katıldı.