Usta oyuncu Defne Yalnız’dan çok sözler: Para için fuhuş yüzüğü takmadımKayınvalidem, Bana Babamı Anlat ve Eyvah gibi birçok projede yer alan usta oyuncu Defne Yalnız, Gökay Kalaycıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen Milli Sofra programına konuk oldu. Oyuncu evliliği ve yaşam tarzı hakkında konuştu ve kayıp bebeği hakkında da konuştu.

“Çocuğum olmadığı için mutluyum”

Bebeğinin ölü doğduğuna değinen oyuncu, “25 yaşındaki partnerimi kaybettiğimde 54 yaşındaydım. Hamileyken bir bebeğimi kaybettim. Hayatımda hiç anneci bir insan olmadım, küçükken bile bebeklerle hiç oynamadım. Bebeğim ölü doğduktan 1 yıl sonra menopoza girdim. Tüp bebek yaptırdım ama menopoza girdim. Yoksa denerdim. Şans eseri çocuğum olmadı. Ailesi alsa bile bir sürü mutsuz çocuk gördüm” dedi.

Usta oyuncu Defne Yalnız'dan çok sözler: Para için fuhuş yüzüğü takmadım

“PARMAKLARIMA PROSTEY YÜZÜK TAKMAM”

Defne Yalnız, annesinin kendisini çok disiplinli bir şekilde yetiştirdiğini ve evde yaptıkları işlere göre harçlık verdiğini anlatarak, “Annem beni hayata hazırladı. Bana bir kadın olarak hayattan korkmamayı, geçimini sağlamayı öğretti. Bugün dünyadaki hiçbir erkek ‘Defne Yalnız’ evinin pencere pervazını süsleyemez. “Aldım. Öyle bir şey yok, her şeyi kendim yaptım. Parmağıma hiç fuhuş yüzüğü takmadım. Bunun onurunu ve rahatlığını yaşıyorum. Doğanın kanunu olarak artık çalışıyoruz” diyemez. fazla mesai.” . Allah’tan tek dileğim, yaptığım iyiliklerden dolayı kimsenin yüzünün örtülmemesidir.” senin eline düşüyor.”