Uşak Haberleri | Ankaralı Ayşe, Uşaklı gurbetçileri büyüledi


Uşak haberine göre Ankaralı ünlü şarkıcı Ayşe Dinçer, Uşak’ta düzenlenen Gurbetçi Festivali’nde hayranlarıyla unutulmaz bir gece yaşadı.

Ankaralı ünlü şarkıcı Ayşe Dinçer, hizmetkarBerlin’deki Gurbetçi Festivali’nde bir araya getirdiği hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

“Ankaralı Ayşe” olarak da bilinen Ayşe Dinçer, hizmetkarGurbetçi Festivali’ne katıldı. Düzenlenen konserde binlerce Uşaklı güzel şarkıcının şarkılarını seslendirdi. Büyük ilgi gören konserde hayranlarının sevgisi ile sahneye çıkan ünlü şarkıcı en sevilen şarkılarını seslendirdi. Alanı dolduran kalabalığın şarkılara coşkuyla eşlik ettiği konserde renkli görüntüler ortaya çıktı. Güzel şarkıcı, yaklaşık 3 saat süren konserde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

hizmetkar ; hızla gelişen 4-5 şehirden biri”

Ayşe Dinçer, sahnede kendisine çiçek ve hediyeler veren Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’a ve Uşaklılara hitaben, “Belediye Başkanım yıllardır Uşak’a gelirim. Uşak gerçekten yüzü değişen şehirlerimizden biri oldu. Her neyse, sana doğrudan söyleyeceğim. Uşak, Türkiye’de hızla gelişen 4-5 ilden biridir. Şehrin çehresi değişebilir, güzelleşebilir ama bir şey değişmez: Uşak’ın yiğitliği, erkekliği, insanlığı, alçakgönüllülüğü ve hayırseverliği.” Öte yandan Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Dinçer’in Gurbetçilere neşe getirdiğini vurguladı. Festival hazırlanarak şunları söyledi: “Bir yandan yıllardır nadasa bırakılan ve yazı geçirmeyi çok sevdiğimiz Yeşil Karaağaç bölgesine eklenen mesire alanı için Uşak’ta yaşayan vatandaşlarımızla hemşehrilerimizi bir araya getirdik. akşam: “Çok mutluyuz, sizi gördüğümüze.- Amerika Birleşik Devletleri