Ünlüler Melike Şahin’in Harbiye Açık Hava Konseri’nde yağmur yağdı!


Dergi Haberleri

Muhteşem sesi ve sahne şovlarıyla dinleyicilerine müzik ziyafeti veren Melike Şahin, şarkılarını binlerce kişinin önünde seslendirdi.

Cem Yılmaz

Konserde Salih Balta’nın tasarladığı iki farklı kostümle sahne alan Melike Şahin, sesi, güzelliği ve seyirciyle olan samimi diyalogu ile her zaman olduğu gibi sevenlerinin kalbini kazandı.

Hazal Kaya-Selin Şekerci

İki buçuk saatten fazla sahnede kalan şarkıcıyı Hazal Kaya, Selin Şekerci, Cem Yılmaz, Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, Nur Fattahoğlu, Selma Ergenç, Umut Evirgen gibi isimler izledi.

Sadece FettahoğluUnutulmaz bir gece geçirdi. Hayranlarından Diva Bebe, Harbiye konserini büyük bir heyecanla bekliyor ve şarkılarını gittiği her şehirde ve bulunduğu sahnede dinleyicileriyle birlikte söylemekten gurur duyuyor.

Ulaş Tuna Astepe sevgilisiKonseri Cansu Baydar ile izledi

Mutlu olduğunu söyledi. Satışların başlamasının hemen ardından biletleri tükenen konserde iki buçuk saatten fazla sahnede kalan Melike Şahin, seyircilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Umut Evirgen

Hayranlarından Diva Bebe, Harbiye konserini büyük bir heyecanla beklediğini, şarkılarını gittiği her şehirde, çıktığı her sahnede dinleyicileriyle paylaşmayı çok istediğini belirtti.