Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya’nın annesini görenler inanamadı: “Hık” dedi, burnundan düştü.


MasterChef Türkiye’nin en sevilen şeflerinden Mehmet Yalçınkaya, annesiyle fotoğrafını paylaştı. Yalçınkaya’nın annesine çok benzediğini söyleyen sosyal medya kullanıcıları, “Merhaba dedi”, “Tıpkı ona benziyor” gibi yorumlar yaptı.

Survivor’ın bitmesinin ardından TV8’in en çok izlenen yapımları arasına girmeyi başardı. usta şef, ekran macerası tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmada yüz ifadeleri ve tepkileriyle dikkatleri üzerine çeken şeflerin özel hayatlarını da kamuoyu oldukça merak ediyor.

Fenomen yarışmasının sert şefi Mehmet Yalçınkaya, yarışmacılarla yaptığı diyaloglar ve çıkışlarıyla adından söz ettiriyor. Zamanının çoğunu MasterChef Türkiye’nin çekimleriyle geçiren Mehmet Yalçınkaya, geçtiğimiz günlerde birçok restoranın kendi adıyla müşteri çekmeye çalıştığını takipçilerinden gelen mesajlarla öğrenmişti.

Gelen şikayet mesajlarını Instagram hesabından yayınlayan Yalçınkaya, “Yerlerin isimlerini bana yazmanızı rica ediyorum. Ünlü şefin aile ve özel hayatı da merak ediliyor.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Yalçınkaya, annesiyle fotoğrafını paylaştı. Mehmet Şef’i görenler “tıpkı annesine benziyor”, “merhaba dedi burnundan düştü” gibi yorumlar yapmaktan kendini alamadı.

İşte Mehmet Şef ve annesi:

Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya'nın annesini görenler inanamadı: