Ünlü sanatçı Metin Şentürk Karabük’te öğrencilerle buluştu


Dergi Haberleri

Ünlü sanatçılar Metin Şentürk, Karabüköğrenciler ve gençlik vb. Spor Dalları Bakanlık gençlerle yurtlarında bir araya geldi.

Şentürk, Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü’nün “Genç Bakışı Programı” kapsamında. KarabükYurtlarda kalan üniversite öğrencileri ve sporcularla bir araya geldi. 100. Yıl Kültür Merkezi’nde program öğrencilerine yönelik konferanslar ve konserler düzenlendi Metin Şentürkgençleri hem eğlendirdi hem de hayat deneyimlerini onlarla paylaştı. Şentürk, gençlerin kendileri hakkında sordukları soruları yanıtladı, onları sahneye davet etti ve şarkılar söyletti.

Programa Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu da telefonla katıldı. Burada gençlere seslenen Bakan Kasapoğlu, “Genç arkadaşlarımı canı gönülden selamlıyorum. Metin Bey sayesinde taşrada gençlerimizle buluşuyor. Sevgili gençler siz mutlu olduğunuz sürece biz sizler için gönülden çalışmaya devam edeceğiz. Eğitim hayatınızda başarılar dilerim.”

Programın sonunda sahne alan Karabük Valisi Fuat Gürel, sanatçı Metin Şentürk’e keyifli gece için teşekkür ederek hediye takdim etti. – KARABÜK