Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses sahnede dayanamadı oğluna çok sert davrandı: Sizi aptallar


Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Kuruçeşme’de verdiği konserde oğlu Ahmet Tatlıses’in sözlerine üstü kapalı bir şekilde cevap verdi: “Babamın aklından şüpheliyim”. Tatlıses, “Deli olduğumu söylüyorlar aptallar. Deli olan biri bu kadar çok şarkıyı ezberleyebilir mi?”

İstanbul’da konser veren ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, podyumda kendini tutamadı. Geçenlerde mahkemeye seslenen ve “Babamın akli dengesi konusunda şüpheliyim” diyen oğlu Ahmet Tatlıses’e atıfta bulunan İmparator, “Sizi aptallar. Deli olan biri bu kadar çok şarkıyı ezberleyebilir mi?”

BÜYÜK ORTAMA HOŞ GELDİNİZ

Konserin başlamasına dakikalar kala Kuruçeşme açık hava konser alanı önünde oluşan kuyruklar Ortaköy Meydanı’na kadar uzandı. Kuruçeşme açık hava sahnesinde geçen yıl altıncı kez perdeyi açan Tatlıses, yükselen hayranlarını büyük bir coşkuyla karşıladı.

FANLARA TEŞEKKÜRLER

İbrahim Tatlıses, “1974’ten beri 48 yıldır sahnedeyim. Sana her zaman eğildim, eğilmek bir onurdu. Bu onuru yaşamama izin verdin.”

OĞLUNUZA KAPALI MESAJ

Son zamanlarda aile hayatında sıkıntılar yaşayan ve büyük oğlu Ahmet Tatlıses ile sorunlar yaşayan usta sanatçı, konserine ara vererek ilginç bir açıklama yaptı. Tatlıses, “Deli olduğumu söylüyorlar aptallar. Deli olan biri bu kadar çok şarkıyı ezberleyebilir mi?”

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses sahnede dayanamadı: Sizi aptallar