Ünlü sanatçı Haluk Levent, sahneye böyle atlayan hayranını kucakladıKocaeliTürkiye’nin Gebze ilçesinde yüzlerce kişinin önünde konser Haluk LeventBazı şarkılarını sahnede değil, hayranları arasında seslendirdi.

Ünlü sanatçı Haluk Levent KocaeliTürkiye’nin Gebze ilçesinde konser verdi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Gebze Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte her yaştan müziksever saatler önce konser alanını doldurdu. Ünlü sanatçı en sevdiği şarkılarını söylerken hayranları da bir ağızdan şarkılara eşlik etti. Sahneden inen sanatçı, bir süre hayranlarıyla birlikte şarkılarını seslendirdi. Haluk Levent, yakından görmek için sahneye atlayan hayranını kucaklamaktan geri durmadı. Kocaeli Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Çakmak ve Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Çelik unutulmaz bir konser veren Haluk Levent’e çiçek takdim etti.

“İlgi ve alakadan memnunuz”

Kocaeli Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Çakmak, vatandaşların güzel vakit geçirmesi için bu tür konserler düzenlediklerini belirterek, “Ünlü sanatçılarımızı buraya getiriyoruz ve programlar düzenliyoruz. İlgi ve alaka için teşekkür ederiz Levent ve ekibi çok memnun kaldı. Biz de çok memnun kaldık. Bu tür konserler bundan sonra da devam edecek” dedi. – KOCAELİ