Ünlü oyuncunun kızı ortaya çıktı!


Dergi Haberleri

Sadece öğle saatlerinde alışveriş merkezine gelen Fettahoğlu’na arkadaşları ve kızı Elisa’nın arkadaşları eşlik etti.

Alışveriş merkezinde keyifli dakikalar geçiren anne ve kızı, eğlence dolu günün sonunda akşam saatlerinde valedeki arabalarına binerek alışveriş merkezinden ayrıldı.

Elisa’nın annesi Nur Fettahoğlu, çekimler sırasında basına verdiği pozla uzun uzun güldü.

“EN İYİ DOSTUM LEVENT”

Sadece Fettahoğlu, geçtiğimiz aylarda eski eşi Levent Veziroğlu ile görüntülendi. Fettahoğlu, “En yakın arkadaşım Levent. Her şeyden önce kızımın babası zaten erkek arkadaşım olmalı. Husumetten ve bu kadar kötü bir şekilde ayrılmadık. Bir kızımız var. Bu yüzden hayat bizi bir yere götürür. “

SADECE FETTAHOĞLU KİMDİR?

Nur Fettahoğlu (12 Kasım 1980, Duisburg, Almanya ) Türk oyuncu ve eski seslendirme sanatçısıdır. Özellikle Aşk-ı Memnu dizisindeki Peyker rolüyle ünlenmiş, Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mahidevran Sultan karakteri ile hayran kitlesini artırmıştır.

Nur Fettahoğlu, 12 Kasım 1980’de Duisburg’da Sinan ve Fatma Fettahoğlu’nun beş çocuğundan biri olarak dünyaya geldi. Aile üyeleri, baba tarafından Arnavut kökenli Giritliler ve anne tarafından Kosovalı Arnavutlar, Rize’ye göç etti.

Sırasıyla Beşiktaş Lisesi ve Haliç Üniversitesi Moda Tasarım Fakültesi’nden mezun olan Nur, çeşitli bankalarda çalıştıktan sonra Sky Türk’te borsacı olarak çalışmaya başladı.

Oyunculuk kariyerine Benden Baba Olmaz ile başlayan Nur, ardından Gönül Swing’de rol aldı ve Aşk-ı Memnu’da Peyker rolüyle parladı. Ayrıca Atasay, Luna, Dove gibi firmaların reklam filmlerinde rol aldı.

Kurtlar Vadisi Filistin filminde Necati Şaşmaz ile başrolü paylaştı. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mahidevran Sultan karakterini canlandırmıştır. Mahidevran Sultan rolünde yardımcı oyuncu olarak birçok ödül ve takdir aldı. Ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayat Yolu dizisinde Şafak isimli doktoru canlandırmıştır. Filinta dizisine katıldı. Dizide Boris Zaharyas’ın can düşmanı Süreyya rolünü oynamıştır.

SADECE FETTAHOĞLU GİZLİLİK

Nur Fettahoğlu (41) 2016 doğumlu kızı Elisa Güzin’in sekiz yaşındaki eşi ve babası Levent Veziroğlu’ndan Mart 2021’de tek celsede boşanmıştı.