Ünlü oyuncunun hamile olduğu ortaya çıktı!


Cemal Hünal, Hande Subaşı, Yağmur Ün ve Ebrar Alya Demirbilek’in rol aldığı ‘Zevcat’ filminin başrol oyuncusunun hamileliği sette krize neden oldu. Kahraman değişti. Detaylar burada…

Filmin yönetmenliğini Meryem Beyza Er üstleniyor. Cemal HünalHande Subaşı, Yağmur Ün ve Ebrar Alya Demirbilek’in yer aldığı Zevcat filminin ekibi, okuma provasının ardından heyecanla sete gitmeye hazırlandı.

Ancak Yağmur Ün’ün evlilik hazırlığı yaptığı doktorunun metresi Doğaç’tan 2 aylık hamile olduğunu açıklaması tüm planları alt üst etti.

“HAMİLE BİR KADINLA OYNAYAMIYORUM”

Birsen Altuntaş’ın haberinden sonra; Cemal Hünal, Ün’ün senaryo gereği şiddetli dayak sahnelerini birlikte çekeceğini belirterek, “Bu sahnelerde hamile bir kadınla oynamak benim için riskli olur” dedi.

YAĞMUR GELİYOR BAHAR GELİYOR

Bu gelişme nedeniyle filmin vizyon tarihi ertelendi ve ana karakter için yeni bir oyuncu arandı. Bahar Şahin, filmin yeni başrol oyuncusu.

ZEVCAT FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Yapımcılığını İlter Aykaç ve Erol Akyürek’in üstlendiği, imzasını Altayaz Yapım ve Kum Film imzalayan film, girişimcilik kursundan yeni mezun olan Bahar’ın hikayesini anlatıyor.

Bahar kendi atölyesini açma hayaliyle yaşarken, yolu evli ve çocuklu Kadir ile kesişir.

Mert Selek ve Meryem Beyza Er tarafından yazılan Zevcat, Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye’de vizyona girecek.

YAĞMUR UN KİMDİR?

Yağmur Un, 4 Kasım 1995’te İstanbul’da doğdu. Genç oyuncu, Üskudar Ticaret Lisesi’nden sonra Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun oldu. Evinde çok sayıda dizi ve film çekildiği için genç yaşta oyunculuğa başladı.

Âlemlerin Kralı dizisindeki Ahsen rolüyle ünlenen Yağmur Ün, başarısını Kırgın Çiçek dizisiyle sürdürmüştür. Söz, Kalk Gidelim, Haziran Gecesi gibi ünlü dizilerde de rol alan Yağmur Ün, en son 2021 yılında Her Şey Dahil filminde Elif karakterini canlandırmıştı.