Ünlü oyuncunun aşk itirafı!GizliDizide başrolleri paylaşan Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı aşk yaşamaya başladı.

Münzevi aşk yaşayan ikili, tatillerini Belgrad’da sonlandırdı.

TV100Haberin ardından; Ünlü oyuncu Sinem Ünsal, önceki gün ‘Cenazemize Hoş Geldiniz’ filminin okuma provalarında açık açıklamalarda bulundu.

“BİZ MUTLUYUZ”

Sinem Ünsal, Saklı Saklı dizisindeki partneri Halit Özgür Sarı’ya aşık olduğunu itiraf etti. Ünsal, Halit Özgür Sarı hakkında: “Mutluyuz. Birlikte Belgrad’a gittik. Her şey çok iyi gidiyor” dedi.

SİNEM ÜNSAL KİMDİR?

Sinem Ünsal, 21 Haziran 1993 yılında İzmir’de doğdu. Azeri Türk bir baba ile Çerkez bir annenin ikinci çocuğu olarak dünyaya geldi. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nden mezun oldu. 2017 yılından beri oyunculuk yapmaktadır.

2017 yılında yayınlanan Çoban Yıldızı dizisinde Güneş karakterini ve Siyah Beyaz Aşk dizisinde Gülsüm Aslan karakterini canlandırmıştır. 2018-2019 yılları arasında yayınlanan Kızım dizisinde Sevgi Günay karakterini canlandırmıştır. 2019 yılında yayınlanan Raif ile Letafet adlı oyunda Letafet karakterini canlandırmıştır. 2019-2021 yılları arasında yayınlanan Mucize Doktor dizisinde Doktor Nazlı Gülengül karakterine hayat vermiştir.

HALİT ÖZGUR SARI KİMDİR?

Halit Özgür Sarı, fotomodel ve televizyon oyuncusudur. 1.78 cm boyunda ve 67 kg ağırlığındadır. 4 Ekim 1993 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme bölüm mezunu. Oyunculuk eğitimini Craft Workshop’ta tamamladı. Esra Kızıldoğan ile Temel ve İleri Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Halit Özgür Sarı, ilk oyunculuk deneyimi olarak oynadığı Diriliş: Ertuğrul dizisinde Gündoğdu ve Selcan’ın oğlu Süleyman rolüyle tanınmaktadır. Diriliş Ertuğrul dizisindeki rolüyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz daha sonra Kırmızı Oda, Geçen Yaz, Şampiyon ve Hakan Muhafız gibi başarılı projelerde yer aldı. Halit Özgür Sarı, en çok Kardeşlerim dizisindeki rolüyle tanınmaktadır. Yeni projelerde yer almaya devam ediyor.