Ünlü oyuncudan Kuşadası’na övgü sözleri


Yayınlandığı dönemde tüm reyting rekorları kıran Game of Thrones dizisinde rol alan tek Türk oyuncu olan Kıbrıs asıllı ünlü İngiliz aktör Tamer Hassan ve 60’tan fazla dizide rol alan tek Türk oyuncu. Hollywood Filmleri, sosyal medya hesabından yayınladığı bir videoda Kuşadası’nı övdü.

Yayınlandığı dönemde tüm reyting rekorları kıran Game of Thrones dizisinde rol alan tek Türk oyuncu olan Kıbrıs asıllı ünlü İngiliz aktör Tamer Hassan ve 60’tan fazla dizide rol alan tek Türk oyuncu. Hollywood Filmleri, sosyal medya hesabından yayınladığı bir videoda Kuşadası’nı övdü. Hassan, videosunda şunları söyledi: “Tatil için tüm dünyayı dolaştım. Kuşadası’na 3 yıl önce geldim. Bu gelişmede çok değişiklik gördüm, şaşırdım.”

Kıbrıs doğumlu ünlü İngiliz aktör Tamer Hassan, “Bu benim Kuşadası’na ikinci gidişim. Üç yıl önce hem tatil hem de iş gezisi için Türkiye’ye geldim. Ablam da Kuşadası’nda yaşıyor. Daha önce hayran olduğum yeri ziyaret ediyorum. “Bunu istedim. Ziyaret ettiğimde onu ofisinde ziyaret edeceğim ve yüzüne teşekkür edeceğim” dedi. – AYDIN