Ünlü oyuncudan Erçel’e sıkı not!


Dünyaca ünlü oyuncu Miguel Angel Silvestre, sıkı markalaşma için güzel oyuncu Hande Erçel’i aldı. Detaylar burada…

Dünyaca ünlü İspanyol oyuncu Miguel Angel Silvestre, şu anda hayatında hiç kimse olmayan oyuncu Hande Erçel’e takıntılıdır.

“SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM”

Silvestre, geçtiğimiz Mayıs ayında kendisiyle çalışmak isteyen Erçel’in fotoğrafını 4 milyon takipçisi olan Instagram hesabından paylaşarak, “Sevgili ellerim, hayallerimizi gerçekleştirelim. Ben de seninle çalışmak isterim.”

BEĞENİ VE YORUM YAĞMURLARI!

Yakışıklı oyuncuyu yaklaşık bir yıldır yakından takip eden yakışıklı oyuncu, Erçel’in sosyal medya hesabından paylaştığı son fotoğrafa gülen surat emojisi koyarak yine dikkatleri üzerine çekti.

HANDE ERÇEL KİMDİR?

Hande Erçel nerelidir, kaç yaşında? Hande Erçel, 1993 yılında Balıkesir, Bandırma’da doğdu. 29 yaşında.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Türk Sanatları Bölümü’nde öğrenimine devam etmektedir. Eğitimine 2011-2013 yıllarında Tiyatro Kedi’de performans asistanı olarak çalışırken 3mota oyunculuk atölyesinde başladı.

Hande Erçel 2012 yılında Miss Cilivaliton of the World yarışmasına katılmış ve bu yarışmada Azerbaycan’da ikinci olmuştur. 2014 yılında Çılgın Dershane Üniversitesi dizisinde rol almaya başladı. 2014 yılında İdil Fırat, Fikret Kuşkan, Onur Saylak, Özge Özberk, Kenan Bal ile birlikte “Hayat Ağacı” (Selin Karahanlı) karakterini canlandırdı.

Hande Erçel, 2015 yılında “Güneşin Kızları” dizisinde “Selin Yılmaz” rolünü oynamıştır. Dizinin oyuncu kadrosunda Emre Kınay, Evrim Alasya, Kanat Hepar, Tolga Sarıtaş, Berk Atan, Miray Akay, Sarpcan Köroğlu, Burcu Özberk, Sarper Arda, Meltem Gülenç, Teoman Kumbaracıbaşı, Funda İlhan gibi isimler yer alıyor. 2017-2020 yılları arasında Harika Uygur Çubuk Atölyesi, Merve Taşkan Oyuncu Koçu, İbrahim Çiçek Tiyatro Yönetmeni Antrenörü ile eğitimine devam etmektedir.

MİGUEL ANGEL SILVESTRE KİMDİR?

Miguel Ángel Silvestre Rambla, İspanyol aktör. En çok Velvet’teki Alberto Márquez ve Netflix orijinal dizisi Sense8 ve Narcos’taki Lito Rodríguez ve Franklin Jurado rolleriyle tanınır. Miguel Ángel Silvestre, oyuncu Hande Erçel’i sosyal medyada takip ederek gündeme geldi.