Ünlü oyuncu Cihan Canova tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.


Dergi Haberleri

72. Ward, Fatmagül’ün suçu ne? Homecoming ve Homecoming gibi yapımlarla tanınan ve geçtiğimiz günlerde ciğerlerinde kitle sorunu yaşayan usta oyuncu Civan Canova, 67 yaşında hayatını kaybetti.

Yakın arkadaşı Esra Dermancıoğlu, Civan Canova’nın ölümünü sosyal medya hesabından duyurduğunda, “Arkadaşım bu hayatta bana en çok dokunan en sıcak insanı kaybettik. Civan Bebek ile huzur içinde git, belki bir gün bir yerlerde tekrar karşılaşırız. haberler Burada sevenleriyle ve sevenleriyle paylaşmak istedim” dedi.

Ünlü oyuncu Cihan Canova tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Ünlü oyuncu geçtiğimiz hafta hastane odasında yayınladığı bir videoyla hayranlarını kızdırdı. “Her şey 2014’te Gümüşlük sahilinde yürüyüşle başladı.” 67 yaşındaki Canova, birkaç ay önce hastaneye başvurduğunu ve MR sonucunda akciğerlerinde belirsiz bir kitle bulunduğunu söyledi.

Ünlü oyuncu Cihan Canova tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

15 gün hastanede kaldığını ve birkaç gün sonra taburcu olacağını söyleyen usta oyuncu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Sol bileğimden ameliyat oldum, bileğimde kemik ölümü oldu, çıkardılar. Kafeye giderken siyah bir köpeğe bastım. Hayvan da istemsizce atladı, beni yere attı. Düştüm. sağ kolumda kemik ölümü, tendon kopması, kas erimesi oldu MR çektiler doktor protez lazım dedi kitle olduğu belirlendi hastanede yattım 15 gündür ailem yanımda. Birkaç gün içinde serbest kalacaklar.”