Ünlü oyuncu Ashley Judd’un yıllar sonra itirafı: Yıllar sonra dere kenarında oturdum ve tecavüzcümle konuştum


Amerikalı aktris Ashley Judd, katıldığı bir podcast programında kendisi hakkında anlatılmamış bir gerçeği paylaştı. Yıllar sonra ünlü oyuncu, 1999’da kendisine tecavüz eden kişiyle konuşurken bir dere kenarında oturduğunu açıklayarak, “Bunu size anlatıyorum çünkü acıdan kurtulmanın birçok yolu var. Bunu hatırlamak önemli” dedi. Judd, ona tecavüz eden adamın derin pişmanlık duyduğunu itiraf ettiğini de sözlerine ekledi.

Ashley Judd (54), “Healing With David Kessler” adlı podcast’e konuk oldu. Programda itirafta bulunan oyuncu, yıllar sonra bir dere kenarındaki sallanan sandalyelere oturduğunu ve 1999’da kendisine tecavüz eden kişiyle sohbet ettiğini söyledi.

“Acıdan kurtulmanın birçok yolu var”

“Bunu sana söylüyorum çünkü acıdan kurtulmanın pek çok yolu var. Bunu hatırlatmak önemli” dedi Judd. dedi. Ashley Judd, konuşmasında kendisine tecavüz eden adamın derin pişmanlık duyduğunu da sözlerine ekledi.

“HİKAYEMİNİZİ DİNLEMEK İSTİYORUM”

Judd, tecavüzcüsünden gerçekten bir şey beklemediğini, ancak hikayesini duymak istediğini söyledi. Sonuç olarak Ashley Judd, hala acı çeken diğer insanlara yardım etmek istediğini de ekledi ve daha önce üç kez taciz edildiğini itiraf etti.

“BENİ İYİLEŞTİRMEYE YARDIM ETTİ…”

Oyuncu, o sırada yaşadığı taciz hakkında konuşma fikrinin terapistinden geldiğini de açıkladı. Judd, ruhsal bir gücün tüm bu travmaları iyileştirmesine yardım etmesini önerdi.

NEDEN BEBEĞİNE SAHİP OLDUĞUNU AÇIKLAYIN

Ashley Judd’un tecavüzcüsüne hamile olduğu haberi, geçen yıl ABD’nin kürtaj karşıtı yasasıyla ilgili tartışmaların odak noktası haline geldi. Oyuncu bu travmayı ilk olarak 2019’da anlattı. Judd, New York’taki Dünya Kadınlar Zirvesi’nde üç kez tecavüze uğradığını itiraf etti ve bir kez de hamile olduğunu açıkladı.

Bunun sonucunda bebeğinin kürtaj yaptırıldığını anlatan oyuncu, “Bu kararı vermeseydim, kanunen o bebeği bir tecavüzcüyle büyütmek zorunda kalacaktım” açıklamasını yaptı.