Ünlü modacı Cafer Andıç Türkiye’de bir ilke imza attı


Ünlü modacı ve tasarımcı Cafer Andıç, Türkiye’de bir ilke imza atarak lavanta alanında bir defile gerçekleştirdi.

Ünlü modacı ve tasarımcı Cafer Andıç, Türkiye’de bir ilke imza atarak lavanta alanında bir defile gerçekleştirdi. Tekirdağİstanbul Süleymanpaşa’da düzenlenen “Rainbow” defilesinde aralarında Ece Gürsel, Şebnem Şchaefer, Kate Alexeeva, Sevil Uyar, Wilma Elles ve Özge Ulusoy gibi ünlü isimlerin de bulunduğu 27 model sahne aldı. Podyuma dönüşen lavanta tarlalarında yürüyen mankenler, Andıç’ın tasarladığı elbiseleri sergiledi.

TekirdağTürkiye’nin mor tarlalarında düzenlenen podyum renkli görüntülere sahne oldu. Başta Tekirdağ olmak üzere İstanbul ve çevre illerden onlarca vatandaş defileyi yakından izleyerek bol bol fotoğraf çekti. Tekirdağ’daki muhteşem lavanta defilesi de uçan drone’dan görüntülendi.

“Türkiye’de bir prömiyer yaptık”

Defilede Andıç, bu defile ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiklerini söyledi. Andıç, “İstanbul’da tekstil sektöründe ticaret yapıyorum. İş adamıyım. Ben de moda tasarımcısıyım. Modayla ilgileniyorum. Türkiye’de bir ilk olacak Tekirdağ’da lavanta tarlasında yeni yollara giriyorum. Mutlu ve gururluyum. Bunun için çok mutluyum. Sayın Ahmet Hacıoğlu, değerli müdürüm, canım arkadaşım, büyüğüm. Yazılarıyla birlikte yaptım. Bu projeye ciddi anlamda yatırım yaparak Türkiye’nin tüm değerli modellerini burada toplamayı sabırsızlıkla bekliyorum. Elbette bir koreografimiz var, 27 modelle çıkıyoruz. Yine çok sayıda modelimiz var. Yürümek. “Bizim alanımız gerçekten toplam 100 metre, 300 metre. Ayrıca bu daha önce Türkiye’de düz bir yürüyüş. Çiçekler ve arılarla çevrili koreografili bir yürüyüş yapıyoruz. Tamamen doğal. Öncelikle Nişantaşı’ndayım. Birçok alanda, ticari alanda ve tekstil alanında da atılımlar var.Türkiye’de adından söz ettiren biri olarak öncelikle şunu söyleyeyim: Genç, yetenekli, girişimci kart Bunu eşlerimiz de damgasını vursun diye yapıyoruz, umarım bunlar olur. örnek olacak.” – DİYARBAKIR