Ünlü İsmin Şok İtirafı!


Son olarak Gölde Cinayet dizisinde rol alan oyuncu Cansu Tosun, özel bir davetle Emirgan’da kendi markasını lanse etti. Tosun, eşi Erkan Kolçak Köstendil ile birlikte gazetecilerin sorularını yanıtlayarak, “Mutlu evliliğimizin sırrı çok kavgadır” diyerek onu şaşırttı. Detaylar burada…

muhabirlerle sohbet Erkan Kolcak Köstendil“Eşim uzun zamandır gördüğü bir rüyayı görmüş, deli gibi üzerinde çalışıyordu. Daha sonra işi ilerletmem ve güzel şeyler çekmem için bana tüm fırsatları sundu ve sonuç olarak çok keyifli bir iş oldu” dedi.

“GÜÇLÜ BİR SÜREÇ OLDU”

Eşi tarafından yönetildi. Erkan Kolcak KöstendilProjede işbirliği yapmaktan keyif aldığını söyledi. Cansu TosunÇok mutluyum, heyecan verici bir süreç oldu” dedi.

“Sanırım bir sürü kavga…”

Erkan Kolcak Köstendil ve Cansu Tosun Çifti, “Mutlu Evliliğin Sırrı Nedir?” Soru sorulduğunda gülerek şöyle dedi: “Bence çok kavga var! Formülü yok, birlikte çok eğleniyoruz. Bir de yol arkadaşımız Marsel var. Onunla olmaktan ve yaşamaktan gerçekten zevk alıyoruz. ” çok” dediler.

CANSU TOSUN KİMDİR?

Cansu Tosun, 26 Ocak 1988’de Almanya’nın Nürnberg kentinde doğdu. Aslen Kayserili olan anne ve babası, annesi 16, babası 22 yaşındayken Almanya’ya göç etmiştir. Handelsgymnasium mezunu olan Cansu Tosun, 13 yıl Nürnberg Operası’nda bale eğitimi aldı. Daha sonra lise eğitimine başladığında baleyi bırakıp caz ve hip hop danslarına yönelen Tosun, 4 yaşında birçok Alman markası için fotomodellik yapmaya başladı ve büyük markaların yüzü oldu. Güzel oyuncunun Fırat adında bir ikiz kardeşi var. Cansu Tosun, Almanya’dayken menajer Şebnem Özberk ile tanışmış ve oyunculuk kariyerine devam etmek için 2010 yılında İstanbul’a gelmiştir.

Yılmaz Erdoğan liderliğindeki BKM mutfak ekibinden de ders alan Tosun, daha sonra Mota 3. Okulu’nda Ümit Çırak’tan oyunculuk eğitimi aldı. Aynı zamanda profesyonel bir fotomodel olan başarılı oyuncu, oyunculuk kariyerine 2011 yılında TRT ekranlarında izleyiciyle buluşan Küçük Hanım dizisi ile başlamıştır. Daha sonra 2012 yılında Kanal D’de yayınlanan Kayıp Şehir dizisinde Zehra karakterini canlandırmıştır. ATV dizisi “Bugünün Saraylısı”nda iki sezon rol aldı. Star TV’nin Göç Vakti’nde ve ardından FOX TV’nin Aile dizisinde rol aldı. 2017 yılında Show TV’de yayınlanan Bir Deli Sevda dizisinde rol almıştır. 2018-2019 yılları arasında TRT1’in sevilen dizisi Mehmetçik Kütulamare’de Fatma karakterine hayat vermiştir.

Oyuncu Cansu Tosun, kendisi gibi oyuncu Erkan Kolçak Köstendil ile 2018 yılında evlendi. Çiftin Marsel adında bir çocukları var.