Ünlü çiftten üzücü haber!


Yasak Elma dizisinin Kumru’su Biran Damla Yılmaz, geçtiğimiz aylarda basketbolcu Doğuş Özdemiroğlu ile aşk yaşıyor. Ünlü çiftten kötü haber geldi. Detaylar burada…

Geçtiğimiz aylarda Çağrı Telkıvıran’dan ayrılan oyuncu Biran Damla YılmazDarüşşafaka’da forma giyen Doğuş Özdemiroğlu’na gönlünü kaptırdı.

“DOĞUŞ’LA BİRLİKTEYİM”

konu hakkında konuşmak Biran Damla Yılmaz“Evet Doğuş’la beraberim ve çok mutluyum” dedi.

İyi gittiği düşünülen çiftin aşklarında kriz patlak verdi ve Biran Damla Yılmaz ile basketbolcu sevgilisi Doğuş Özdemiroğlu ayrılma kararı aldı.

İŞTE ÇÖZÜM NEDENİ

Sabah’ta çıkan haberin ardından; Ünlü oyuncu, işleriyle meşgul oldukları ve birbirlerine yeterince vakit ayıramadıkları için erkek arkadaşından ayrılma kararı aldı.

BİRAN DAMLA YILMAZ KİMDİR?

Biran Damla Yılmaz 28 Haziran 1997’de İstanbul’da doğdu. Konservatuarda okuyan Biran Damla Yılmaz, ilk olarak 2014 yapımı Yasak dizisinde canlandırdığı Esma karakteri ile kamera karşısına geçti. Yılmaz, Beyaz Yalan, Çılgın Dersane: Ada, Kırgın Çiçek ve Mucize 2 Aşk gibi yapımlarda rol aldı. Biran Damla Yılmaz 1.61 metre boyunda, 54 kilo ağırlığında ve kanser hastası.

DOĞUŞ ÖZDEMİROĞLU KİMDİR?

Doğuş Özdemiroğlu (17 Nisan 1996), Biran Damla Yılmaz’a aşık olan, Basketbol Süper Ligi takımlarından Darüşşafaka’da oynayan Türk profesyonel basketbolcudur. 1.91 metre boyundaki oyuncu şutör gard pozisyonunda.