Ünlü çiftten kötü haber


Geçen Mayıs ayında ikinci kez evlenen Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra hakkında flaş bir iddia ortaya atılmıştı. Ciğerci ve Çıra ayrılmaya mı karar verdi? Detaylar burada…

Selin CiğerciBeykoz 1. Aile Mahkemesi’nde 9 Eylül’de görülen davanın 15 dakika sonra kendisinden 12 yaş küçük Gökhan Çıra ile evliliğini sonlandırdı.

Kendi kozmetik markasına sahip olan Ciğerci, boşandıktan sonra eski eşiyle ticari bağlarının devam ettiğini açıkladı. Ancak çiftin kozmetik şirketlerindeki ortaklığı da sona erdi.

Çift, ayrılıktan sadece 4 ay kurtuldu. Ünlü çift, 5 Ocak 2022’de ayrılıkla barıştıklarını açıklamıştı.

İKİNCİ KEZ EVLİ

Bir süredir aşk yaşayan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, 16 Mayıs 2022’de ikinci kez evlendi.

takip etmediler

Kurban Bayramı tatilinde sürpriz bir gelişme yaşandı. Ciğerci ve Çıra Instagram’da takibi bıraktı. Çift birlikte çektikleri fotoğrafları da kaldırdı.

“AYRILIK” HAKKI

Ayrı tatil yaptığı söylenen Ciğerci ve Çıra’nın yeniden ayrılma kararı aldığı iddia edildi.

SELİN CİGERCİ KİMDİR?

Selin Ciğerci Çıra (4 Nisan 1984 doğumlu) bir Türk İnternet ünlüsü, şarkıcı ve iş kadınıdır. Ciğerci, 2017 yılının ortalarından itibaren pop müzikle uğraşmaktadır.

Selin Ciğerci 1984 yılında İstanbul’da muhafazakar bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Babası Konya’lı, annesi Kastamonu’lu olan Ciğerci’nin ailesi başlangıçta fakirdi, ancak babasının bir giyim firması sahibi olduktan sonra maddi olarak üst sıralara yükseldiler. Ciğerci, Okan Ünsal mahlasıyla “Sil” programının 4. sezonunda yer aldı.

“Selin Beauty” adında kendi kozmetik ürünleri markasına sahiptir.

SELİN CİGERCİ GİZLİLİK

Ciğerci, 28 Ekim 2019’da futbolcu Gökhan Çıra ile evlendi. Ciğerci’nin nikah şahidi yakın arkadaşı Demet Akalın. Ciğerci transseksüeldir. Ciğerci, Gökhan Çıra’dan çeşitli anlaşmazlıklar nedeniyle 10 Eylül 2021’de boşandı. 5 Ocak 2022 tarihli haberde Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra’nın bir araya geldiği bildirildi. Çift, 16 Mayıs 2022’de yeniden evlendi.