Ünlü çiftten kötü haber!Geçen Nisan ayında İstanbul’da bir mekan gösterildi. yasemin allen“İlişkimiz yeni başladı, çok mutluyuz. İlişkimizin nazardan etkilenmesinden korkuyoruz” dedi.

YÜRÜDÜĞÜ KEŞFEDİLDİ

Bir süredir birlikte görülmeyen Yasemin Kay Allen ve Tolga Güleç’in ikinci kez boşandığı öğrenildi.

takip etmediler

Haziran ayında Güleç ile fotoğrafını “Seni sevmek ne güzel şey” diye paylaşan güzel oyuncu, sevgilisini takipten çıkardı. Daha sonra Güleç de Yasemin Allen’ı takip etmeyi bıraktı.

Sosyal medyada “Çiftin ilişkisi nazar değecek” yorumu yapıldı.

YASEMİN ALLEN KİMDİR?

Yasemin Kay Allen, 10 Temmuz 1989’da Londra’da Dudley Allen ve İngiliz-Türk oyuncu ve şarkıcı Suna Yıldızoğlu’nun çocuğu olarak dünyaya geldi. Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Kaan adında bir erkek kardeşi vardır. Üç aylıkken ailesiyle birlikte Türkiye’ye geldi.

2011 yılında Hayat Devam Ediyor dizisinde Pelin Akça rolünü üstlendi. Allen, Özcan Deniz’in yazıp, yönettiği ve başrolünü oynadığı Su ve Ateş filminde Yağmur karakteriyle sinemaya girdi.

2014 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinin kadrosuna Defne Sultan olarak katıldı. Kasım 2014’te başlayan Şeref Meselesi dizisinde ana karakterlerden biri olan Sibel karakterini canlandırmıştır.

En son Olağan Şüpheliler dizisinde rol almıştır.

TOLGA GÜLEC KİMDİR?

Tolga Güleç, 20 Eylül 1981 İskenderun doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusudur.

İlk ve orta öğrenimini Türkiye’nin çeşitli illerinde tamamladıktan sonra ilk olarak Çukurova Üniversitesi’nde ticaret eğitimine başladı. Ancak bu bölümü yarım bırakarak Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

Hatırla Sevgili, Gece ve Gündüz, Kırık Kanatlar, Geçme Zamanı, Son Çıkış gibi dizilerde rol aldı. Poyraz Karayel dizisinde Neşet karakterini canlandırmıştır. Zor Yılların Kayıp Çocukları adlı film/belgeselde başrol oynamaya hazırlanan Güleç, bu filmde apolitik bir gençliği canlandırıyor.

Belgesel/Film, Kültür Bakanlığı tarafından desteklenen iddialı bir projedir. Filmin 12 Eylül 2012’de seyirciyle buluşması bekleniyor. Başrolünü oynadığı Kayıp Sayfalar filmi 2013 yılında vizyona girmiştir. 49. bölümde Poyraz Karayel dizisine Neşet olarak katıldı.

2014 yılında Hayat Ağacı dizisinde Kenan karakterini canlandırmıştır.

TOLGA GÜLEC GİZLİLİK

Tolga Güleç, 2013-2017 yılları arasında Yeliz Şar ile evlendi.