Ünlü çiftten kötü haber


Son olarak Anne ve Çocuğun Sırrı dizisinde rol alan İrem Helvacıoğlu, bir süre gurme Yolaç Özcan ile aşk yaşadı. Ünlü çiftten kötü haber geldi. Detaylar burada…

oyuncu İrem HelvacıoğluDört yaşındaki sevgilisi Eser Alp’ten geçen yıl eylül ayında ayrılmıştı. Bir süredir gurme Yolaç Özcan ile aşk yaşayan güzel oyuncu, sürpriz bir kararla onu baş başa bıraktı.

FOTOĞRAFLARI SİLDİLER

Yaz aylarını tatil ve dinlenme amaçlı geçirmeyi planladıklarını söyleyen evli çift Helvacıoğlu ve Özcan’dan sürpriz bir hamle geldi. Ünlü oyuncu ve erkek arkadaşı karıştı, birlikte çekilen fotoğrafları sildi.

Bu durumu fark eden sosyal medya kullanıcıları, “İrem ve Yolaç ayrıldı mı?” sorusuna yanıt aramaya başladı.

SESSİZ

Çift konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

“EVLENİRSE…”

Helvacıoğlu, “Yolaç Özcan ile evlenmek ister misin?” “Bilmiyorum… Belki sürpriz olur. İlişkimiz iyi gidiyor. Evlenince anlarsın.” cevabını vermişti.

İREM HELVACIOĞLU KİMDİR?

2 Şubat 1990’da Almanya’da doğan İrem Helvacıoğlu, oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde aldı. Behzat C. İlk olarak bir Ankara polisi televizyon dizisinde izleyici karşısına çıktı. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları dizilerinde oynadı. 2016 yılında No:309 dizisinde Pelin Su rolünü oynamıştır. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakterini canlandırmıştır.

İrem Helvacıoğlu, geçtiğimiz günlerde Annenin Sırrı Çocuğunuz dizisinde Engin Öztürk ile başrolü paylaşmıştı.

İREM HELVACIOĞLU GİZLİLİK

İrem Helvacıoğlu geçtiğimiz günlerde ünlü gurme Yolaç Özcan’a aşık oldu.