Ünlü çiftle ilgili flaş iddia


Yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan oyuncu İpek Filiz Yazıcı ile müzisyen Ufuk Beydemir evlilik kararı aldı. Çift ne zaman evlenecek? Detaylar burada…

Genç oyuncu Filiz Yazıcı (21) ve şarkıcı Ufuk Beydemir (30) nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Geçen yıl nisan ayında birlikteliklerini açıklayan çift, evlilik yolunda ilk adımı attı.

Sevgilisinin evlilik teklifine ‘evet’ yanıtı veren oyuncu, müjdeli haberi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

“YAZ AYI EVLENECEKLER” İDDİASI

Çift hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Yazıcı ve Beydemir’in 2023 yazında evlenecekleri iddia edildi.

İPEK FILIZ YAZICI KİMDİR?

6 Ekim 2001’de İstanbul’da doğdu. Aslen Trabzon, Of’ludur. İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında yayınlanan Babam ve Ailem dizisiyle kazanmıştır. 2017 yılında yayınlanan Kayıtsız dizisinde Tuğba Ateş karakterini ve Elimi Bırakma dizisinde Ceyda karakterini canlandırmıştır.

Kariyerindeki ilk başrolünü Netflix’te yayınlanan Aşk 101 dizisindeki “Işık” karakteriyle aldı.Gökçe Karatankarakter’in ilk gösterimi olan Yeni Hayat adlı dizide hayat vermesi planlanırken, dizinin ilk gösterimi yapıldı. Küresel koronavirüs pandemisi ve Türkiye’de alınan önlemler nedeniyle 29 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirildi.

LC Waikiki ve Çokokrem markaları ile ilgili reklamları bulunmaktadır.

UFUK BEYDEMİR KİMDİR?

Ufuk Beydemir (14 Nisan 1992, İstanbul), Türk şarkıcı-söz yazarı ve müzisyendir.

2008 yılına kadar sadece müzik dinleyicisi olan Ufuk, bir kutlamada sahneye çıkıp tek bir şarkı söyledi ve seyircilerin tepkisi ve sahnenin büyüsünden sonra müzik yapmaya karar verdi ve kendi grubunu kurdu. Bazı gruplarda şarkı söyledikten sonra kendi şarkılarını yapmak isteyen Ufuk Beydemir, gitar alarak gitar çalmaya başlar. 2009 yılında 17 yaşında ilk bestesi “Ay Skin Kadın”ı yazdı.

Kendi söz ve besteleriyle yeni eserlere odaklanmak isteyen Ufuk Beydemir, 2011 yılında evde yaptığı demo kayıtlarla müzikal çıkışını hızlandırdı ve ilk kez global bir ev konserleri zinciri olan Sofar Sounds’un İstanbul ayağına katıldı. 2016 yılında akustik bir kayıtla.

Sözleri ve bestesi kendisine ait olan “Ay Tenli Kadın” şarkısı ve bu kayıttaki muhteşem performansı ile kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Ufuk, sosyal medyanın en sevilen ve dikkat çeken isimlerinden biri haline geldi. Kısa bir zaman. Solo kariyerine bir albümle devam etmek isteyen Ufuk Beydemir, 2017 yılında yapımcı ve yönetici Engin Akıncı ile tanıştı. Yepyeni bir sound arayışı içinde, aynı yılın sonbaharında Moda Erekli & Tunç Stüdyolarında prodüktör Engin Akıncı ve Tolga Görsev ile birlikte 11 şarkılık ilk albümü “Sevda Gibi” üzerinde çalışmaya başladı ve ilk albümünü Mart 2018’de yayımladı. ZOOM Etiketi ve DMC.