Ulaş Tuna Astepe bu isimle…Ulaş Tuna Astepe’nin dizide Barış Güvener rolünü üstlenmesi için Tansel Öngel ve Şerif Erol ile anlaşmaya varıldı. Merakla beklenen dizide Ulaş Tuna Astepe’nin partnerine kimin hayat vereceği soruldu. Bu isim ortaya çıktı.

ORTAKLAR AÇIKLANDI

Birsen Altuntaş’ın haberinden sonra; Hazar Ergüçlü, dizinin ana kadın karakterlerinden Suzan’ı (Onkoloji Başkanı) oynayacak.

Öte yandan, “Yeni İstanbulDizinin Derin (acil doktor) için çok özel bir oyuncu ile sohbetler”.

Ergüçlü ve Astepe, 2015 yılında beyaz perdede ekrana gelen Anneler ve Anneler dizisinde de rol almıştır.

ULAŞ TUNA ASTEPE KİMDİR?

5 Mayıs 1988’de İzmit’te doğdu. İlk ve orta öğrenimini İzmit’te tamamladıktan sonra İstanbul Lisesi’nde yatılı olarak okudu. Yüksek öğrenimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde tamamladı.

2008 yılında Osmanlı Cumhuriyeti filminde kostüm asistanlığı yapan Astepe, daha sonra tiyatro ve televizyon projelerinde yer almaya başladı. “Karadayı” dizisinde “Orhan”, “Anneler ve Anneler” dizisinde “Mustafa”, “Hayal” dizisinde “Alaz” ve “Sen Anlat Karadeniz”de “Tahir” rolünü oynadı. . Halen TRT1’de yayınlanan “Akdeniz’in Barboroslar Kılıcı” dizisinde rol almaktadır. Emre Yeksan’ın yönettiği “Körfez”de “Selim” olarak Astepe, “Üniversite”, “Kayıp”, “Zorluk ve Karısı” ve “Balık Havuzu” adlı kısa filmlerde de rol aldı.

Ulaş Tuna Astepe, 2022’de Akdeniz’in Kılıcı’nda Hızır Reis’i canlandırdı. Önümüzdeki günlerde Yeni İstanbul dizisi ile ekranlarda olacak.

HAZAR ERGÜÇLÜ KİMDİR?

Hazar Ergüçlü, 1 Ocak 1992’de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde doğdu. Kıbrıslı Türk oyuncudur. Lefkoşa Belediyesi’nde Gençlik Tiyatrosu’nda çalışan Hazar Ergüçlü, Derviş Zaim’in yönettiği Gölgeler ve Suretler filmiyle profesyonel oyunculuğa adım attı. 7 Eylül 2011 tarihinden itibaren Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Simay Canay karakteri ile televizyonda yer almıştır.

Medcezir dizisinde Eylül karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Analar ve Anneler dizisinde Kader karakterini canlandırmıştır. Haziran 2016’da Star TV’de yayınlanan Yüksek Sosyete dizisinde Cansu Kuran karakterini canlandırmıştır.

Kasım 2017’de başlayan Hayat Sırları dizisinde Seher Kuzgun karakterini canlandırmıştır.

İlk sezonu Aralık 2018’de yayınlanan Netflix yapımı Hakan: The Guardian’ın ilk dört sezonunda Zeynep karakterini canlandırdı. Alev Alev dizisinde Çiçek Görgülü karakterine hayat veren Ergüçlü, 2020’de Call My Manager ve 2021’de Saklı’da izleyici karşısına çıktı.

HAZAR ERGÜLÜS GÜZEL KİMDİR?

Hazar Ergüçlü, kendisinden 18 yaş büyük yönetmen Onur Ünlü ile 2018 yılından beri aşk yaşıyor.