TWAP emirleri, kullanıcılarının fiyat dalgalanmalarından etkilenmesini engeller.


Türkiye’de faaliyet gösteren kripto borsalarının sayısı artıyor. Kripto para borsaları, giderek artan rekabet ortamında işlemlerini kolaylaştıran ve yatırımlarını güvence altına alan ürünler sunarak kendilerini farklılaştırmaya çalışıyor. Türkiye’ye iddialı bir giriş yapan kripto para borsası FTX TR, yeni gelişmelerle kullanıcılarının kripto para fiyat dalgalanmalarından etkilenmesini engelleyen TWAP emirlerini devreye aldığını duyurdu.

FTX, kripto para ticareti yapmak ve dijital para ekosistemini teşvik etmek için güvenilir bir platform olarak tasarlanmış, her seviyeden yatırımcıya hitap eden, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir.

Kullanıcı dostu arayüzü, güçlü altyapısı, eğitim içeriği ve müşteri hizmetleri ekibi ile Türk kullanıcılara FTX TR adı altında hizmet vermekte ve FTX global vizyonunu Türkiye’ye getirmek için çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir.

DÜNYANIN EN TECRÜBELİ YATIRIMCILARI TARAFINDAN GELİŞTİRİLDİ

Cryptocurrency exchange FTX, uzun yıllardır kripto para ticareti yapan yatırımcıların karşılaştıkları sorun ve eksikliklere göre uyguladıkları bir platformdur. Dünyanın en deneyimli yatırımcıları tarafından tasarlanan ABD merkezli borsa, kullanıcılarının ihtiyaç ve gereksinimlerine göre birçok emir türü sunuyor. Bunlardan biri de TWAP adı verilen emir türüdür yani “Zaman Ağırlıklı Ortalama”.

FİYAT HAREKETLERİNİ ETKİLEMEDEN KRİPTO NAKİT TİCARET YAPMAK MÜMKÜN

TWAP (Zaman Ağırlıklı Ortalama) emirleri, spot piyasalarda sizin belirleyeceğiniz periyot aralıklarında münferit piyasa emirlerinin verilmesini sağlar. Bu, kullanıcıların dalgalanan fiyat hareketlerinden etkilenmeden düzenli olarak kripto para alıp satmasına ve küçük miktarlara bölerek büyük miktarlarda alım satım yapmasına olanak tanır.

BITCOIN VE DİJİTAL VARLIKLARA ERİŞİLEBİLİR VE KOLAY YATIRIM YAPIN

Güçlü altyapısı ile mobil uygulama ve web platformunun kullanıcı dostu olduğuna dikkat çeken FTX TR Genel Müdürü Şeref Bayırlı, “Yatırımcılara TL, USDT, USD sabit para ve döviz ticareti yapabilecekleri yüksek teknolojili ve güvenli bir yatırım ortamı sunuyoruz. Düzinelerce paritede BTC para birimleri. Likidite risklerini ortadan kaldıran ve arkasında dünyanın en büyük kripto borsalarından birine sahip bir FTX TR olarak, Türk kripto yatırımcılarının her konuda destek alabilecekleri güçlü bir topluluk oluşturmaya odaklanıyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

FTX TR, kripto para ekosistemine atılmak veya daha fazlasını öğrenmek isteyenler için blog içeriği ve destek makaleleri ve duyarlı bir müşteri destek ekibi ile Türk kullanıcılara her yerden, her zaman bilgi ve destek sağlıyor.