Tuğba Ekinci, göğüslerini Gülşen’e benzeterek, “Doğru meme, yanlış meme” dedi.


Gündeme yaptığı yorumlarla adından söz ettiren şarkıcı Tuğba Ekinci, meme uçlarını bantla kapatarak sahneye çıkan Gülşen’i eleştirdi. Kendi bikinili fotoğrafını Gülşen’in fotoğrafıyla birleştiren Ekinci, “Doğru meme, yanlış meme” diyerek bir karşılaştırma yaptı.

yoğun bir konser maratonuyla GuelsenDün gece Alaçatı’da sahnede transparan bir elbiseyle sahne aldı. Bir elbisede bikini altı giyin GuelsenMeme uçlarını koli bandıyla kapatarak kamufle etti. GuelsenTuğba Ekinci’nin bu tarza tepkisi hemen oldu.

MEME UÇUNU KANAL İLE KAPATTI

46 yaşında GuelsenDün gece parlak transparan bir elbiseyle sahneye çıktı. Şarkıcı siyah bikini altı giyerken hiçbir şey giymedi. Meme uçlarının siyah bantla kapatılması GuelsenKonser sırasında en sevdiği şarkıları söyledi ve dans etti.

Tuğba Ekinci, göğüslerini Gülşen'e benzeterek,

GÜLSEN’İN GÖĞÜSÜNÜ KARŞILAŞTIRDI

GuelsenDaha önce Bergen’i Bergen’in şarkısını söylediği için eleştiren Tuğba Ekinci, Instagram hesabından açıklama yaptı. GuelsenSahne kıyafetini paylaşarak “XXXSmal meme” yorumunu yaptı. Bununla da yetinmeyen Ekinci, kendi dekoltesini Gülşen’le paylaşarak, “Doğru meme, yanlış meme” dedi.

Tuğba Ekinci, göğüslerini Gülşen'e benzeterek,

GÜLŞEN’İN YORUMUNU BEĞENMEDİ

Tuğba Ekinci, sahnede Gülşen’in “Sen Affediyorum Ben Affediyorum” yorumunu beğenmedi ve “Ne halt! Kedi gibi miyavlıyor” ifadelerini kullandı.

Tuğba Ekinci, göğüslerini Gülşen'e benzeterek,