Tuba Büyüküstün ile Murat Boz’un öpüşme sahnesi programda!


Zeytin Ağacı dizisindeki oyuncular Tuba Büyüküstün ve Murat Boz’un sahneleri bomba gibi oldu. Netflix dizisi Zeytin Ağacı’nda rol alan Tuğba Büyüküstün ve Murat Boz’un öpüşme sahnesi sosyal medyayı salladı.

zeytin Ağaç dizisi Netflix’te yayınlanır yayınlanmaz olay oldu. 8 bölümlük dizide Tuba Büyüküstün, Seda Bakan ve Murat Boz başrolde. Dizinin çekimleri sırasında Tuba Büyüküstün ile Murat Boz’un yakınlığı sık sık ortaya çıktı ancak ikili aralarında aşk olmadığını açıkladı.

Tuba Büyüküstün ve Murat Boz, Zeytin Ağacı dizisindeki öpüşme sahnesini konuşuyor. İkilinin ateşli sahnelerini izleyenler, “Gösteri yaptılar”, “tuba kendilerini verdi”, “sevgilileri varsa ayrılık sebebi onlar” gibi yorumlar yaptı.

Demet Özdemir’in Dünya ile Ben Arasında dizisindeki cesur sahneleri de geçtiğimiz günlerde programda yer aldı.

ZEYTİN AĞACI SERİSİ TEMASI

Öğrencilik yıllarında tanışan Ada, Sevgi ve Leyla’nın yıllarca süren harika bir dostlukları vardır. Başarılı bir cerrah, idealist bir avukat ve kariyersiz bir Leyla olan Ada.

Sevgi’ye kanser teşhisi konulduktan sonra, bu üç kadın arasındaki güçlü bağ nihai teste tabi tutulur. Ada, Sevgi’nin dediği gibi hastaneye gitmek yerine başka bir umudun peşinden gitmeyi tercih ediyor. Sevgi, Leyla’dan onu koca bulması için Ayvalık’a götürmesini ister. Sevgi’yi bu kararından vazgeçiremeyince hep birlikte yola koyulurlar.

Bu gezi üç arkadaşın da hayatını değiştirecektir. Sevgi’nin arayışı Ada ve Leyla’nın da hayatlarını değiştirecektir.