Tartışma konusu oldu… Şaşırtan “göğüs” açıklamasıSnob Magazine’de yer alan habere göre; ailenle vakit geçirmek Gonca Vuslaterikendisine gelen müzisyenlere 300 TL bahşiş verdi.

Gazetecilere konuşan ünlü oyuncu, geçtiğimiz haftalarda yakın arkadaşının düğününde giydiği dekolteli elbise hakkında açıklamalarda bulundu.

“ÜLKENİN TÜM SORUNU BİTTİ…”

Geceye dekolteli kıyafetiyle damgasını vuran Vuslateri, “Ülkenin bütün dertleri geride kaldı, bir haftadır göğüslerim konuşuluyor. Umarım insanlara moral vermişimdir.”

SİKON İTİRAFLARI!

Güzel oyuncu, göğüslerinde şimdilik silikon olmadığını, ancak ilerde yaptırabileceğini de vurguladı.

DÖVME DİKKAT ÇEKTİ

Röportaj sonrası eve giden Vuslateri’nin sırtındaki gül dövmesi dikkat çekti.

GONCA VUSLATER KİMDİR?

Gonca Vuslateri2 Eylül 1986 Bursa doğumludur. Aslen Sakarya, Hendek olan oyuncu aslen Abhazyalıdır. Babası astsubay olduğu için hizmetinden dolayı 8 yıl ailesiyle birlikte Adana’da yaşadı.

1994 yılında babası emekli olunca ailesiyle birlikte Bursa’ya dönerek burada yaşamaya devam etti. 1998’de annesi ve babası boşandı. Daha sonra annesi ve ablası ile İstanbul’da yaşamaya başladı.

İlkokul 2. sınıftan itibaren oyunculuk çalışmaları Gonca VuslateriLiseden mezun olduktan sonra 2003 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nin tiyatro bölümüne girdi ve oradan mezun oldu. DOT Tiyatro’da çalışan Gonca Vuslateri’nin ilk oyunculuk projesi 1998 yılında Kanal D’de yayınlanan Ruhsar dizisi olmuştur.

Televizyon dizisi

*Ruhsar

* Maalesef kızım büyüdü

*Yalan

*Harika buluşma

*Kızın babası

* Bal ailesi

*Küçük sırlar

*Yerden yüksek

* Önemli aile

*Yalan dünya

* Kalbin meseleleri

*Mumya

* Tehlikeli karım