Tarkan… İZMİR KONSERİNDEN 3 KURULUŞA BAĞIŞ GELİYOR!


Dergi Haberleri

mega yıldız Tarkan09/09/2022 tarihinde izmirİzmir Belediyesi’nin kurtuluşun 100. yılı dolayısıyla düzenlediği etkinliklerde sahne aldı. Ünlü şarkıcı, 2 milyondan fazla kişinin katıldığı konserle dünya tarihine geçti. TarkanKonserden elde edilen geliri de bağışladı.

DARUS SAFAKA: TARKAN GELİR BAĞIŞI YAPIN

Gazeteci İsmail Küçükkaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Tarkan’ın konserden elde edilecek geliri Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Mor Çatı Kadın Sığınma Evi Vakfı ve Darüşşafaka’ya bağışlayacağını duyurdu. Darüşşafaka’nın eğitim kurumları da sosyal medya hesaplarından “Türk megastar Tarkan’ın 9 Eylül’de 100. yılı münasebetiyle verdiği konserin ardından” paylaşımı yaptı.

Tarkan... İZMİR KONSERİNDEN 3 KURULUŞA BAĞIŞ GELİYOR!

TUNÇ SOYER: TARKAN CEBİNİZE 1 NOKTA KOYMAZ

Önceki gün Halk TV’de İsmail Küçükkaya’nın programına konuk olan İzmir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Tarkan bir kuruş almayacak. O çok cömert. Ücretini hayır kurumlarına bağışlayacak. Yurt mı yoksa anaokulu mu inşa etmesi gerektiği hakkında konuşuyoruz.”

Tarkan... İZMİR KONSERİNDEN 3 KURULUŞA BAĞIŞ GELİYOR!

2 MİLYON KİŞİYE KONSER VERDİ

İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü kapsamında megastar Tarkan, 9 Eylül akşamı Gündoğdu Meydanı’ndaki konseri için sahne aldı. Tarkan’ı görmek isteyen vatandaşlar saatler önce alanı doldurdu. Ses ve ışık gösterilerinin ardından sahneye çıkan Tarkan, meydanı dolduran ve sevilen şarkılarını seslendiren ilçe halkına teşekkür etti. Tarkan’ın Gündoğdu Meydanı’nda gerçekleşen konserine yaklaşık 2 milyon kişi katıldı. Megastar’ın İzmir konseri bu sayısıyla dünya tarihinin en çok izlenen ilk 5 ücretsiz konseri arasına girdi.