Survivor’ın Yıldızları All Star Aşk İçin Geldi!


Son olarak Survivor 2022: All Star kadrosunda yer alan ünlü oyuncu Mert Öcal, gönüllüler takımında mücadele eden Sude Burcu’ya aşık oldu. İkili, sevgi dolu pozlarını sosyal medyadan paylaştı. İşte o kareler.

Survivor All Star 2022’den sürpriz bir aşk çıktı.

Survivor 2022 : All Star’da ünlüler takımımda yarışan Mert Öcal, kendisinden 14 yaş küçük Sude Burcu’ya aşık.

Yarışma sırasında aşk yaşadığı iddia edilen ikili, adadan elendikten sonra tanışıp aşklarını ilan etti.

AŞK DOLU MEYDANA

Bodrum’da tatil yapan Sude Burcu ve Mert Öcal, sosyal medya hesaplarından paylaştıkları sevgi dolu fotoğraflarıyla günün gündemi oldu.

SUDE BURCU KİMDİR?

Survivor Sude Burcu kimdir, kaç yaşındadır; Sude Burcu, 11 Mayıs 1996 yılında İzmir’de doğdu. O 25 yaşında.

Babası futbol antrenörü, annesi Pilates antrenörü ve her iki kız kardeşi de tekvandocu. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Dalları Fen Fakültesi 3. sınıf öğrencisi olan Burcu, İzmir Belediyesi’nde yaşıyor. Spor Dalları Profesyonel olarak hayatına devam etmekte ve aynı zamanda Zumba dersleri vermektedir. 1.66 boyunda ve 57 kg ağırlığında olan sporcu, 2 Avrupa 3.lüğü, 1 kez Balkan Şampiyonluğu, 7 kez Türkiye Şampiyonluğu elde etti.

MERT ÖCAL KİMDİR?

Mert Öcal kimdir, nerelidir? Mert Öcal, 12 Mayıs 1982’de İstanbul’da doğdu. Türk model ve oyuncu Öcal, Türkiye’nin en iyi modeli seçildikten sonra adından söz ettirmeyi başardı.

Mert Öcal, Türkiye’nin en iyi modeli olduktan hemen sonra 2004 yılında Best Model in the World yarışmasını kazandı. 2005 yılında Asla Unutma dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan Öcal, burada aldığı küçük bir rolün ardından giderek kendini geliştirerek projelerini genişletmeye başladı.

2007 yılında Onur Tan’ın yönettiği ‘Oyun Bitti’ dizisinde Murat rolünü oynamış ve Azra Akın, Zeki Alasya, Tarık Papuçcuoğlu gibi isimlerle oynamıştır. Bir yıl sonra Görgüsüzler dizisinde Yılmaz karakterine hayat veren Mert Öcal da bu projede Zeki Alasya, Melek Baykal, Çağla Şikel gibi isimlerle rol aldı.

Öcal, 2015 yılında ekranlara gelen Aşk Yeniden dizisinde Ertan karakteri ile geri dönüş yapmıştır.

16 Şubat 2020’de başlayan Survivor 2020 yarışmasının ünlüler takımına katıldı.