sürpriz eylem! bak ne yaptı


Dergi Haberleri

Müge AnlıATV ekranlarında hazırladığı programla reyting rekorları kıran oyuncu. Cinayetleri ortaya çıkarmak ve kayıpları bulmak için sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri. Müge Anlıgeçen Temmuz ayında babası İhsan Anlı’yı kaybetmişti.

Babasının vefatından sonra İstanbul Asayiş Daire Başkanı Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlendi. Müge Anlısosyal medyanın dikkatini çekti.

KÜL, BİSKÜVİ VE SU YAYILMASI

TV100Haberin ardından; Müge Anlı’nın hayranları tarafından Kızılay’a bağışlanan araçla Eyüpsultan Kızılay Kadınları ve Gönüllüleri Eyüpsultan Camii avlusunda vatandaşlara İhsan Anlı için aşure, bisküvi ve su dağıttı.

Kuran-ı Kerim okuyup Müge Anlı’nın babası için dua eden vatandaşlar, aşure dağıtımına büyük ilgi gösterdi.

Müge Anlı’nın uzun süredir kanser tedavisi gören babası İhsan Anlı, geçtiğimiz Temmuz ayında hayatını kaybetti.

MÜGE ANLI KİMDİR?

19 Aralık 1973 İstanbul doğumlu Müge Anlı, Türk televizyon sunucusu ve gazetecidir.

MUG ANLI KARİYER

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Hukuk Yüksek Lisansını Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nden aldı. Televizyon hayatında ilk kez dergi Anlı, televizyonculuğa, konukları eğlendiren bir program yaparak ve Kanal D’de bir diğer magazin dergisi Şenay Düdek ile yaptığı Dobra Dobra dergisi hakkında sohbet ederek başladı. Şenay Düdek ve Cenk Eren, bir sezon birlikte çalıştıktan sonra FOX Türkiye ve Müge Anlı ile Kanal D’de Pakize Suda ile devam etti.

Dobra Dobra’daki sunuculuk deneyimi ile dergi yayınlamayı bırakıp sunucu oldu ve ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile birlikte Tatlı Sert adlı kendi tartışma programını sunmaya başladı. Program, kayıp yakınlarını arayan kişileri alarak failleri meçhul veya failleri bulunamayan cinayetleri çözmeye çalışıyor. Tatlı Sert’in dışında, 2010 sezonunda yine Sinan Çetin’in daha önce çektiği Film Gibi adlı programla aynı formatta ATV’de bir program sundu. “Müge Anlı ile Mektubunuz Var” programında çeşitli olaylardan dolayı akrabalarıyla görüşemeyen ve yakınlarını bulamayan kişiler yer aldı.

MÜGE ANLI EVLİ Mİ?

Müge Anlı, Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlidir. Müge Anlı, 2008 yılında gazeteci Burhan Akdağ’dan boşandı. Bu evlilikten bir kızı oldu.