sürpriz boşanma! İşte ilk açıklama…


Dergi Haberleri

YouTube’da 7,5 milyon takipçisi olan başkanlargrubun üyesi fatih Yasin, geçen yıl Haziran ayında Sena Güzaldağ ile evlendi. Evliliklerini basından uzakta yaşayan çiftin üzüntüsü haberler gelmek.

“Kendini daha fazla yıpratmamak için…”

Evliliklerinin ilk yılı biten çiftin boşandığı ortaya çıktı.

Güzaldağ, boşanmalarını Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Yazması kolay gibi görünse de 17 Ağustos’ta Fatih’le evliliğimizi yasal olarak sonlandırdık. Bu sürecin ikimiz için de daha yorucu hale gelmemesi için sizden saygı, özveri ve anlayış bekliyoruz.

Bu sokakta çok güzel insanlarla tanıştım, harika insanlarla tanıştım. Herkesin yolunun açık olmasını ve iyi insanlarla tanışmasını dilerim. Bir süredir paylaşım yapamıyordum. Merak etme!” dedi.

FATİH YASİN KİMDİR?

Sosyal medya fenomeni, oyuncu, senarist. 1993 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitimini Arel Üniversitesi Uluslararası Lojistik Bölümü’nde tamamladı. Asmaları ile tanınan Farih Yasin, üniversitede Atakan Özyurt ile tanıştı ve daha sonra birlikte çektikleri asma ile fenomen olma yolunda ilk adımı attı.

Daha sonra Bilal Hancı ile tanışıp sosyal medyada paylaştıkları videoların en popüler fenomenlerden biri haline gelmesiyle Youtube’da Heads kanalını açtılar.

Fatih Yasin, 2021-2022 yılları arasında Sena Güzeldağ ile evlendi.