Songül Karlı ve Metin Yüncü canlı yayında birleşti! küfürler uçuştu


Şarkıcı Songül Karlı ile yargılandığı eski eşi Metin Yüncü’nün canlı yayında karşı karşıya gelmesi kafaları karıştırdı. İki tarafın da sözlü tacizde bulunduğu olayda Karlı, hem sunucuya hem de eski kocasına tepki göstererek “Lanet olsun” dedi. senin üzerinde”.

Eski eşinin Sultanbeyli’deki arazisini bilgisi dışında sattığı ve yaklaşık 100 milyon lira dolandırıldığı söyleniyor. Metin Yuncuşarkıcı şikayet ediyor Songül KarlıBeyaz eski kocasıyla dergi canlı yayında karşı karşıya geldi.

Eski ses kaydı, yayına bağlı Karlı sunucusundan oynatıldı. Ses kaydında, Karlı’nın yıllar önce eski kocasına “Çalma, vurma, yapma” dediği ortaya çıktı.

Karlı, “Bu adam benim karımdı, insan karısına şiddet uygularlar mı? Metin’in aklanması için ne yapıyorsunuz? Seninle iki gün savaştım. Bu adamla evlendim, adam beni ailesiyle imzaladı. Arazimi sattı ve karısına bir ev ve bir araba aldı çünkü “Dostça boşandılar. Karısının en yakın arkadaşından bir açıklama var” dedi.

Diziyle bağlantılı olan Metin Yüncü, iddiaları yalanladı ve bir anda ortalık karıştı. Hem sunucuya hem de eski kocasına yanıt veren Karlı, “Allah kahretsin.

Yüncü ise itirazlarına devam ederek, “Yeter, kahretsin, yazıklar olsun” dedi. Karşılıklı hakaretlerin devam ettiği yayında karşılıklı küfürler uzun süre devam etti. Songül Karlı, “Hepinizi Allah’a havale ediyorum” dedi.