Soner Sarıkabadayıs Kuruçeşme Heyecanı!


Dergi Haberleri

Soner Sarıkabadayısahneye çıkmadan önce basın mensuplarıyla bir araya geldi. Ünlü pop şarkıcısı, sorulara yanıt olarak, “Şarkılarımı harika bir yerde, çok özel bir etkinlikte söylemek için sabahtan beri heyecanlıyım. Bu güzel sahneye çıkmak için sabırsızlanıyorum. Bir an önce konsere başlamak istiyorum!” demişti.

EŞİNİ YALNIZ BIRAKMADI!

Söylediği şarkılarla hem dijital medyada hem de müzik listelerinde adından söz ettirdi. Soner SarıkabadayıParaf Kuruçeşme Açık Hava Sahnesi’nde ilk kez müzikseverlerle buluştu.

“Pas” şarkısıyla sahneye çıkan sanatçı, “Bu gece daha az sohbet, daha çok şarkı!” sözleriyle hayranlarını mest etti. “İnsan Sevmez mi?”, “Kasaba”, “Çiçek Koymak”, “Kutsal Topraklar” gibi birçok hit parçayı seslendiren Soner Sarıkabadayı’yı sevenleri ve eşi Madelein Lopez Camelo’yu sevenleri karşıladı. oturma. önde eşlik. Ünlü sanatçı, popüler şarkılardan oluşan repertuarının yanı sıra Delalım türküsünü yeniden yorumlayarak sevenlerini doyasıya eğlendirdi.

Paraf Kuruçeşme Açık Hava Tiyatrosu, sahnede Soner Sarıkabadayı’nın görkemli performansıyla müzik ve eğlenceyle doluydu.