Son dakika haberi… Gün içinde ölümden dönen Tatlıses, akşam saatlerinde tekerlekli sandalye ile sahneye çıkarak konser verdi.


Dergi Haberleri

Gün içinde ölümden dönen Tatlıses, akşam saatlerinde tekerlekli sandalye ile sahneye çıkarak konser verdi.

Doktoruyla birlikte konser alanına gelen Tatlıses, kaza anında yaşadıklarını hayranlarıyla paylaştı.

MUĞLA – Bodrum-Yalıkavak yolunda trafik kazasında hayatını kaybeden ünlü sanatçı İbrahim TatlısesKazadan 12 saat sonra tekerlekli sandalye ile sahneye çıktı ve konser verdi. Günay Restaurant’taki konserinde ayağı kırıldığı için oturan Tatlıses’i çok sayıda hayran dinledi ve şarkılara eşlik etti.

Sabah Borum-Yalıkavak yolunda trafik kazası geçirdi. İbrahim TatlısesAkşam tekerlekli sandalyede tedavi gördüğü Bodrum Acıbadem Hastanesi’nden ayrılarak, daha önce konser programı olan Ortakent’teki Günay restoranına geldi. oldukça mutlu görünüyor İbrahim TatlısesBir yandan şarkı söylerken diğer yandan hayranlarına geçirdiği kazayı anlattı. Sahnede de duygulu anlar yaşayan Tatlıses, oturduğu yerden seslendirdiği konserde seyircilere ayak uzatmak zorunda kaldığı için hayranlarından özür diledi. Konser sırasında doktorunun gözlerini İbrahim Tatlıses’ten ayırmaması dikkat çekti.

Dilan ve İdo babalarını yalnız bırakmadı

Kazadan sonra babasının yanından hiç ayrılmayan Tatlıses’in çocukları Dilan ve İdo da konser alanına gelerek babasının yanındaydı. Konser sırasında kaza anını da anlatan İbrahim Tatlıses, bir yandan korkularını bir yandan da minnettarlığını dile getirdi.

“Allah’ın büyüklüğüne inanmayan kafirdir”

Böyle bir kazadan kurtulmanın ancak Allah’ın yardımıyla mümkün olduğunu ve kazanın ardından yangından sağ çıktıklarını belirten İbrahim Tatlıses, “Bugün bir kaza geçirdik. Allah’a kurban olayım, meleklerini gönderdi. Arabamız dereye yuvarlandı. Yarın oraya gideceğim, bir kaya bizim aracımız. Yaptıklarını söylediler. Daha sonra yağmurun yağdığını öğrendik. Kamyonun bize çarptığını gören İdo, araçtan inip sağa çekti. O ve Yasemin geçen tüm araçlara “Yangın söndürücü var mı?” diye soruyor. Şoförümüz Uğur kardeşim sayesinde önde 3 kişi var. Kafa kafaya giderken, “Ah, üçü de gitti” dedim. Tanrı bitti diyene kadar bitmez. Arabadayım, kül olacağız. Bir arkadaş sayesinde yangın söndürücüyü söndürdüler. ‘Ne oldu’ diyorum, ‘Bize çarpan kamyon yanıyor’ diyorlar. Ancak yanıyoruz. Sonra videoları falan izledim, delirdim. Ey Rabbim, sen ne büyüksün, senin büyüklüğüne inanmayan kafirdir.”

Tatlıses, saat 22:30’da başlayan konserinde en sevdiği eserleri seslendirdi. Mekanın dolu olduğu konser gece 00:00’a kadar sürdü.