Şok ihanet iddiası! Şok eş tepkisi


Dünyanın en popüler çiftlerinden İngiliz tahtının ikinci varisi Prens William ile eşi Kate Middleton arasında ‘aldatma’ söylentileri bomba gibi patladı. İddiaya göre; Kate Middleton, kocasının ilişkisi duygusallaşmadıkça sesini çıkarmaz. İşte şoke eden iddianın kamera arkası görüntüleri…

Instagram’da 1,5 milyon takipçisi bulunan “deuxmoi” isimli hesapta ünlüler dünyası hakkında pek çok isimsiz iddia ortaya atılıyor. Bu iddiaların bir kısmının doğru olması siteyi son dönemlerin en popüler hesaplarından biri haline getiriyor.

Son olarak dünyanın en popüler çiftlerinden İngiliz tahtının ikinci varisi Prens William ile eşi Kate Middleton arasında ‘aldatma’ dedikoduları ortalığı karıştırdı.

“İlişkiden ses çıkarmayın”

İsmi açıklanmayan bir kaynak DeuxMoi’ye şunları söyledi: “Açıklamak üzere olduğum Kraliyet Üyesinin evlilik dışı ilişkisi, Londra’da ve İngiliz aristokratları arasında açık bir sırdır ve her partinin ve gazete masasının gündemindedir. Yakın tarihli bir medya partisinde, ilişkinin daha çok cinsel bir boyutu olduğu söylendi. İddiaya göre bu kişinin eşi duygusallaşmadıkça bu cinsel ihtiyaç ve ilişkiden bahsetmiyor ama kesin olarak bilinmiyor.

İddialarda kraliyet üyesinin de birçok cinsel fantezisi olduğu iddia edildi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Bu iddialar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Söz konusu kişinin Prens William olduğuna dair bir kanıt bulunmamakla birlikte, Twitter’daki birçok kişi onun Prens William olduğunu düşündü. Öyle ki Prens William kısa bir süreliğine Twitter’da #PrinceWilliamAffair (#PrinceWilliamRelationship) hashtag’iyle gündemdeydi. Ancak sitede bu iddialardaki kişinin o olduğuna dair yeni bir açıklama yapılmadı.

Prens William ve Kate Middleton, 29 Nisan 2011’de Westminster Abbey’de evlendi.