Şok edici ihanet iddiasının ardından açıklama!


Dergi Haberleri

Olmaz’a göre ben söylemezsem, Özcan DenizEvlenmeden önce kendisinden 24 yaş küçük olan aşkı Feyza Aktan’a aşıktı.

BİRLİKTE EVLİ Mİ?

Seren Serengil’in iddiasına göre; Samar DagarÖzcen Deniz, Feyza Aktan ile evliyken Özcan DenizBüyük hayranı. İran’dan İstanbul’a geliyor ve dizide figüran olarak Özcan Denizile karşılar.

Dadgar, 2016 Instagram gönderisinde, Özcan DenizŞovun prodüksiyon şirketinden bir gönderi paylaşıyor. Özcan Deniz, 2017 yılında aynı yapım şirketinden hisse alıyor. İddiaya göre Özcan Deniz, Feyza Aktan ve Samar Dadgar ile aynı anda tanışmış ve Dadgar ile Feyza Aktan’ın evliliği sırasında görüşmeye devam etmişti.

DENİZ BY ÖZCAN DENİZ

Özcan Deniz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, iddiayı yapanlara şikayette bulunacağını belirterek haberi yalanladı.

“MESAJ DOĞRU”

Feyza Aktan, programın iddiasını sosyal medya paylaşımıyla doğruladı. Aktan yaptığı açıklamada şunları söyledi: haberler Doğru, uzun zamandır bildiğim ama konuşmak istemediğim bir konuydu.”

ÖZCAN DENİZ KİMDİR?

Özcan Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli; 19 Mayıs 1972’de Ankara’nın Elmadağ İlçesi Yenidağ Mahallesi’nde doğdu. Özcan Deniz, aslen Ağırlı’lıdır ve Kürttür. Dört kardeşi var.

5 yaşında ailesiyle birlikte Aydın’a yerleşti. İlkokulu Aydın’da okudu. Ortaokulun birinci sınıfında eğitimini tamamladı. Özcan Deniz ilkokul mezunudur. Okuldan ayrıldıktan sonra simit, limon ve pideci olarak çalıştı, inşaat ve oto kaportacılarında çalıştı.

İlkokulda müziğe ilgi duyan Özcan Deniz, 13 yaşında İzmir’de şarkı söylemeye başladı. Cenk Koray’ın ev sahipliğinde düzenlenen Geleneksel Ses Festivali’nde birinci oldu. 1988 yılında bir albüm kaydetmek için İstanbul’a geldi. Başarısız bir şekilde Almanya’ya gitti. Burada Türklerin yaşadığı yerlerde sahne aldı. İlk albümü You’ve Made Me Cry Again’i 1992’de Almanya’da çıkardı. Özcan Deniz, İstanbul’a döndüğünde Prestij Müzik’in ortağı Hilmi Topaloğlu ile tanıştı.

1993 yılında ikinci albümü Come On, Come On, My Angel’ı büyük beğeni topladı. 1994 yılında Ona Sevdiğimi Söyle filminde ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. 1997 yılında Lie Is albümünü çıkardı ve aynı isimli televizyon dizisinde rol aldı.

2002-2003 yıllarında “Asmalı Konak” dizisinde “Seymen Karadağ” karakteri ile adından söz ettirdi.

ÖZCAN DENİZ’İN GİZLİLİĞİ

1972 doğumlu Özcan Deniz, 2022 yılında 50 yaşında olacak.

1992-2002 yılları arasında Handan Deniz ile evlidir. 2018-2019 yıllarında Feyza Aktan ile evlendi. Son evliliğinden “Kuzey” (ö. 2018) adında bir oğlu var.

SAMAR DAĞDAR KİMDİR?

Samar Dağdar 26 yaşında İranlı bir moda tasarımcısı. İranlı Samar Dadgar, geçtiğimiz yazdan beri şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz ile aşk yaşıyor.