Snob Magazine, Lidya Özdemiroğlu’nun ilk aşk fotoğraflarını gördü! Yaş farkı konuşuldu


Dergi Haberleri

Snob, geçtiğimiz günlerde 31 yıllık sevgilisiyle Nişantaşı’nda. dergi Lidya Özdemiroğlu, ilişkilerinin 4 yıl sürdüğünü belirtti.

Sevgilisini ilişkisinin 5. gününde annesiyle tanıştıran Lidya, yan masadaki arkadaşının şu anki erkek arkadaşının dövmesini merak etmesi üzerine şu anki erkek arkadaşıyla konuşmaya başladığını ve annesi Hepgül Hepbir’e bu konuda destek olduklarını söyledi. bir seçim olarak son.

Anne Hepgül ve baba Atilla Özdemiroğlu’nun da 31 yaşında olduğunu kaydeden Lidya, ilişkilerinin 22. gününde nikah masasına oturduklarını söyledi.

Dil, din, ırk ve yaş farkının kendisi için önemli olmadığını anlatan Lidya Özdemiroğlu, iki kişinin iyi vakit geçirmesinin daha önemli olduğunu vurguladı. Levent Yüksel ile ilişkisinin ardından Murat Başoğlu’nda da adı geçen Lidya Murat Başoğlu’nun eşinin yakın arkadaşı olduğu ortaya çıkan bu haberin doğru olmadığını söyledi. İş hayatında müzik eğitimine geçici olarak ara veren iki kardeş, işlerinde Fırın Urban Deck adında bir yer işlettiklerini söyledi. Mekanın dekorasyonundan organizasyonuna kadar her şeyi iki kardeş gibi üstlendiklerini ve ikili diyaloglarla iş hayatına atıldıklarını söyledi.