Sinem Öztürk’ün en acı günü!


Dergi Haberleri

Ünlü oyuncu Sinem Öztürk Uslu, annelik sancıları çekiyor. Yapımcı Mustafa Uslu ile evli olan oyuncunun Mustafa ve Kemal adında ikiz çocukları bulunmaktadır. Sinem Usluüzücü haberle şok oldu. Ünlü oyuncunun annesi Ferhan Zuhal Öztürk vefat etti.

Uslu, annesinin vefatını sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Annemizi kaybettik. Cenazemiz yarın ikindi namazına müteakip Mudurnu’da defnedilecektir.”

“ZOR BİR SÜREÇ GEÇİRDİK”

Sinem Uslu, annesinin son günlerde kanser tedavisi gördüğünü açıklayarak destek için sosyal medya hesabına yöneldi:

Annem Ferhan Zuhal Öztürk 8 aydır CMML (kemik iliği kan üretememe) tedavisi görüyor. Ayda bir enjeksiyonla tedavi olumlu sonuçlar verirken, aniden “akut lösemi” adı verilen bir AML durumuna dönüştü. Üç günlük yoğun bakımdan sonra kemoterapiye başladık. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Hastanesi’nde zorlu bir sürece girdik. Bu süreçte düşen kan sayımları ve trombositler nedeniyle kan ve aferez trombosit bağışına ihtiyacımız var. Tek seferlik bir kullanım değildir ancak kan bağışının devamlılığı, kanın yenilenmesi için önemlidir. Annemin kan grubu 0+… Başka kan gruplarına ait bağışçılardan gelen bağışlar da bizim için çok önemli çünkü değişim kendi grubumuzdan daha hızlı kan almamızı sağlıyor. Desteğinizi bekliyoruz. Herkese sonsuz teşekkürler. Dualarınızı eksik etmeyin…