Sincan, Tuğçe Kandemir’in konseriyle parladı


Dergi Haberleri

Ankara, gençlerin çok sevdiği ünlü sanatçıların performanslarıyla. SincanKeyifli yaz akşamları yaşanabilir. “Sincan Sincan’ın ışıl ışıl parladığı gençlik konserlerinde bu kez mikrofonu Tuğçe Kandemir devraldı.

Sincan Belediyesi“Sincan Gençlik Konserleri” kapsamında ilçede çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Son olarak gençleri sevdikleri sanatçılarla buluşturan Sincan Belediyesi, Tuğçe Kandemir’i Sincan’da ağırladı.

Tuğçe Kandemir, Sincan’a hayranlarıyla birlikte birbirinden güzel parçalar seslendirdiği unutulmaz bir akşam yaşattı.

Sincan Kent Meydanı’ndaki konsere Sincan halkı büyük ilgi gösterdi. Kandemir’in şarkılarını dinleyen vatandaşlar doyasıya eğlendi.

Konser öncesi Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, gençlere şu sözlerle hitap etti:

“Bu yıl çok değerli sanatçılarla tanıştık. Umarım bu konserlerden memnun kalmışsınızdır. Bu coşku ve dayanışma duygusuyla geleceğe güvenle bakıyoruz. Gençlerimiz için geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz. hepinize sevgilerimle”

Sanatçı Tuğçe Kandemir, Sincan’da bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Bizi bu güzel akşamda buluşturan Sincan Belediye Başkanımız Murat Ercan’a teşekkür ediyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Tuğçe Kandemir’e hediyesini takdim etti.

Telefonlarının ışıklarını açarak Kandemir’e eşlik eden vatandaşlar Sincan’ı aydınlattı.

Gençlik konserleri Sincanlılardan tam not aldı. İki saatlik konserin ardından çok sayıda vatandaş Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’a teşekkür ederek unutulmaz bir akşam geçirdiklerini söyledi.

Konser sonunda Sincan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe meydanını temizleyerek çevreyi aydınlattı. – ANKARA