Şile’de düzenlenen Çocuk Şenliği’nde “Sakiler” rüzgarı esiyor


Şile’de Çocuk Şenliği’nde “Sakiler” rüzgarı esti Çocuklar ve aileleri, son zamanların en popüler gruplarından Sakis Tatil Köyü’nde düzenlenen şenlikte gün boyu eğlendi. Tatil Köyü Şile Doğa’da Yeşil Nesil atölyeleri.

Şile’de düzenlenen Çocuk Şenliği’nde “Sakiler” rüzgarı esiyor

Tatil köyünde düzenlenen şenlikte, gün boyu çocuklar, akşam ise aileleri eğlendi.

İSTANBUL – Yeşil Nesil Atölyeleri tarafından Şile Doğa Tatil Köyü’nde düzenlenen Çocuk Şenliği’nde son zamanların en sevilen gruplarından Sakis sahne aldı. 7’den 77’ye kısa sürede geniş bir dinleyici kitlesinin gözdesi haline gelen grubun solisti Hasan Gözetlik, “Çocuklar bizi daha çok seviyor. Özellikle 3-6 yaş arası çocukların ağzından şarkılarımız dökülmüyor. 3 tane bebeğim olduğu için nereden bileyim. İkizlerim 5 yaşında. Ayrıca 2,5 yaşında. Ben de onlardan biliyorum” dedi.

Yeşil Nesil Atölyeleri ev sahipliğinde Şile Doğa Tatil Köyü’nde düzenlenen “Kids Fest”te son zamanların en sevilen gruplarından Sakis sahne aldı. Yeşil Nesil Atölyeleri’nin kurucusu Cömert-Ebru Agat, sosyal medya anketinde “En çok kimin konserini görmek istersiniz?” sorusuna Sakiler Grup’un birinci olduğunu açıkladı. Gün boyunca antrenörler tarafından düzenlenen bilardo oyunlarıyla çocuklar, akşamları ise aileler Sakiler konseri ile eğlendi.

“Cem Yılmaz girdiği ortamı zekasıyla büyülüyor”

Erşan Kuneri dizisinde söz ve müziği Cem Yılmaz’a ait olan ‘Doyamadım’ şarkısını coverlayan Sakiler, şunları söyledi: Sakiler bunlardan birine kapak olurdu.” Sonra onun misafiri olduk. Klibi evinde stüdyoda çektik. Tepkiler inanılmaz. Her şeyi bir kenara bırakın, Cem’le bir an olsun bizim için büyük bir onur ve gurur. Yılmaz. Onunla çalışmak harikaydı. Zekası ile girdiği ortamı büyülüyor. Onu tanıdığımız için çok şanslıyız. Onunla aynı ortamda olduğumuz için. “Mutluyuz. Müziği çok seviyor. İnanılmaz bir müzik bilgisine sahip. Kimsede olmayan enstrümanlara sahip.” Bu projenin devam edip etmeyeceği sorulduğunda Sakiler, “Belki bir serinin devamı olur. Ama oyunculuğumuzu beğenmedi.

“Gruplar ayrılmalı”

Türkiye’de oluşturulan grupların uzun ömürlü olmamasına ilişkin olarak Sakiler, duygularını şu sözlerle dile getirdi: “MFÖ dışında gruplar dağılsın. Ama biz seyircimize güzel şarkılar söylemek ve uzun yıllar sahne almak istiyoruz.”

Dünyadan Uzakta, Canıma Minnettar, Adımız Sarhoş, Selamı Var, Aşığın Kaderi, Doyamıyorum Özlemden Ölüyorum gibi birçok şarkıyı kayıt altına alan ünlü grup, alkışlarla sahneden indi. akşamın finali.