Sıla’dan kötü haber! Yani ilanOyuncu İlker Kaleli ile ilişkisinden mutludur. Sılaacı haberi sevenleriyle paylaştı.

SılaCovid-19’a yakalandığını açıkladı. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada konserlerini ertelediğini açıkladı.

Sılaaşağıdaki ifadeleri kullandı:

“Herkese selamlar… Size biraz depresif bir ruh hali içinde yazıyorum. Dün aldığım Covid-19 test sonucum pozitif çıktı. Hastalıktan serseri gibi çıkıyorum ama bu beni gerçekten çok rahatsız ediyor. , Konserimizi Move Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda mı yapacağız?

“TOPLANTIMIZ EKİM AYINDA BAŞLADI”

Üç yıllık ayrılıktan sonra sabırsızlıkla bekledik ve heyecanla bekledik. Ekim ayındaki buluşmamız mutlu geçti. Her kötülükte bir iyilik vardır diyerek. Yeni tarihlerimiz; 5 Ekim, 6 Ekim ve 25 Ekim tarihlerinde yapılacaktır. Biletlerinizi yeni tarihlerle değiştirebilirsiniz. Kendine iyi bak. Virüs yaygın, vakalar yüksek…”

SıLA GENÇOĞLU KİMDİR?

Sıla Gençoğlu, 17 Haziran 1980’de doğdu. Türk şarkıcı, söz yazarı ve besteci Sılamemleketi Denizli Acıpayam’dır. Eğitim hayatı için önce İzmir’e, ardından İstanbul’a yerleşti. Zaten okul günlerinde sahne eğitimine başladı. Bilgi Üniversitesi’nde caz eğitimi aldıktan sonra uzun süre Kenan Doğulu’ya geri vokal yaptı.

2007 yılında “… SılaEleştirel ve ticari başarı elde eden Signature (2009), We Do Not Talk (2010), Vaveyla (2012), Yeni Ay (2014) ve Mürekkep (2016) albümleriyle grafik başarısını sürdürdü. Bu albümlerde yer alan “Sevişmeden Uyuyalım”, “Acı Öldürmez”, “Kafa”, “Boş Yer”, “Vaziyetler”, “Yabancı” ve “Hediye” şarkıları da Türkiye listelerinde bir numara oldu. Ayrıca “Yorgunum”, “Impossible” ve “I Love Hard” gibi diğer birçok şarkısı da ilk 5’e girdi.

SıLA’NIN GÜZEL KİMDİR?

2020 yılında Hazer Amani ile evlenen Sıla Gençoğlu, 2021 yılında bu evliliğini sonlandırdı. Sıla, bir süredir oyuncu İlker Kaleli ile aşk yaşıyor.